Binance Dayanaklı Bu 5 Altcoin ‘Sıradaki Süratli Atlar’ Olabilir!

Binance Dayanaklı Bu 5 Altcoin ‘Sıradaki Süratli Atlar’ Olabilir!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance Dayanaklı Bu 5 Altcoin ‘Sıradaki Süratli Atlar’ Olabilir!

Dünyanın en büyük kripto para borsasının tıpkı vakitte kesimin en yeterli launchpad’lerinden birinin sağlayıcısı olması şaşırtan değil. Binance Launchpad, ayrıntılara eşsiz bir itina gösteriyor. Ayrıyeten, sadece yüksek kaliteli projelerin listelenmesini sağlamak için katı inceleme prosedürlerine sahip. Kripto sanayisinin kâsesi olarak görülen Binance Launchpad’de listelenmek, kripto teşebbüsleri için büyük bir kar ve büyük bir pazarlama takviyesi olarak kabul ediliyor. Uzmanlar, bir sonraki boğa koşusu için Binance Launchpad’deki en düzgün 5 altcoin projesini paylaşıyor.

STEPN (GMT): Sporu sevdiren altcoin projesi

STEPN, Solana Blockcahain’de GameFi ögeleri içeren, kendi usulünde bir “Web3 ömür biçimi uygulaması”. “Move-to-Earn” olarak isimlendirilen yeni bir kategori oluşturmak için bir Play-to-Earn (P2P) oyununun özelliklerini bir fitness uygulaması ile birleştiriyor. Kullanıcılar, yürürken, koşarken yahut jogging yaparken oyun içi para kazanmak için kullanabilecekleri NFT spor ayakkabıları satın alıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance Dayanaklı Bu 5 Altcoin ‘Sıradaki Süratli Atlar’ Olabilir! 1

STEPN, milyonlarca kullanıcıyı daha sağlıklı bir ömür biçimi izlemeye teşvik ederek fitness uygulamaları pazarında ihtilal yaratmayı hedefliyor. Uygulama, kullanıcıların hakikaten antrenman yaptığını kanıtlayan “Proof-of-Move” sistemiyle çalışıyor. Ayrıyeten, işleyen bir GPS sistemi üzere çeşitli sıkıntıları çözüyor. Buna ek olarak, STEPN kullanıcıları finansal olarak teşvik ediyor. Bu doğrultuda, toplumsal ödül ögeleri sunmayı planlıyor. Dahası, karbon nötrlüğüne başarılı bir halde katkı sağlıyor.

Radiant Capital (RDNT): DeFi ekosistemini geliştiren bir altcoin

Radiant DAO’nun birincil emeli, birden fazla borç verme protokolü ve Blockchan’deki milyarlarca modüllü likiditeyi inançlı, kullanıcı dostu ve sermaye açısından verimli tek bir cross-chain protokolü altında birleştirmek. Modüllü likiditeyi bu formda birleştirerek, genel DeFi ekosistemini geliştirmeyi amaçlıyor. Ayrıyeten, kullanıcılar için daha sıkıntısız bir tecrübe yaratmayı amaçlıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance Dayanaklı Bu 5 Altcoin ‘Sıradaki Süratli Atlar’ Olabilir! 2

Kullanıcılar, Radiant’ın LayerZero ve Stargate istikrarlı yönlendirici arayüzü ile entegrasyonları aracılığıyla dakikalar içinde problemsiz bir halde cross-chain varlık yatırabilir ve ödünç alabilir. Bu da borç verme, ödünç alma, köprüleme ve takas için birden fazla süreç gerektirmeyle ilgili birçok DeFi problemini çözüyor.

Hashflow (HFT): Topluluğun yönettiği bir altcoin projesi

Hashflow yönetişimi, oylama haklarının staked HFT ölçüsüne ve HFT’nin kilitli kaldığı müddete nazaran belirlendiği bir oy-emanet (ve) token modelini izliyor. Stake tokenleri, kullanıcılara protokolün geleceğini oylama ve yönetme hakkı veriyor. Buna protokol fiyatları, pazarlama ve kod geliştirme ile ilgili kararlar da dahil. Bu ortada Hashflow’ı topluluk yönetiyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance Dayanaklı Bu 5 Altcoin ‘Sıradaki Süratli Atlar’ Olabilir! 3

Hashverse, birinci öykü tabanlı, oyunlaştırılmış DAO ve yönetişim platformu. Staked tokenlar, kullanıcıların Hashverse içindeki sıhhat ölçümlerini belirlemek için kullanılıyor. Kullanıcıların, iştiraki ve gerçek kullanımı artırmanın bir yolu olarak, Hashverse içindeki sıhhatlerini korumak için staked tokenlerinin ölçüsünü ve müddetini daima olarak ayarlamaları gerekiyor. Bu ortada protokol, topluluğun en etkin üyelerini ödüllendirmeye devam edecek. Ayrıyeten, Hashverse’teki varlıkları bu mükafatların kullanılmasında değerli bir rol oynayacak.

Arkham (ARKM): AI dayanaklı bir tahlil platformu

Arkham, Blockchain ve on-chain bilgileri anonimleştirmek için yapay zeka (AI) kullanan bir Blockchain tahlil platformu. Platformun iki ana bileşeni Analitik Platform ve Intel Exchange. Analitik Platformu, çeşitli varlıklar, borsalar, fonlar, balinalar ve tokenler hakkındaki tahlilleri kapsıyor. Örneğin, portföy varlıklarını, süreç geçmişini, borsa akışlarını, ağ alakalarını ve başka on-chain analitikleri denetim etmeniz mümkün. Intel Borsası ise herkesin mükafatlar, açık artırmalar yahut VERİ Programı aracılığıyla adres etiketleri ve öbür istihbaratları alıp satmasına imkan tanıyor.

Bu ayın başlarında Arkham, “dünyanın birinci on-chain istihbarat borsasını” duyurdu. Ayrıyeten, ARKM tokenini Binance launchpad aracılığıyla piyasaya sürdüğünü açıkladı. Kripto Twitter’ın bu habere reaksiyonu kestirim edeceğiniz üzere iki zıt tarafta oldu.

Maverick Protocol (MAV): DeFi verimsizliklerine tahlil arıyor

Maverick Protocol, Maverick AMM tarafından desteklenen, sanayi verimliliğini artırmaya odaklanan bir DeFi altyapı sağlayıcısı. Maverick’i, Founders Fund, Pantera Capital, Coinbase Ventures, Binance Labs, Circle Ventures ve Gemini destekliyor. Maverick, kullanıcıların likiditelerini en çok iş yapabilecekleri yere koymalarına yardımcı oluyor. Böylelikle, DeFi’den kaynaklanan verimsizliği ortadan kaldırıyor. Bunları 3 basamakta inşa ediyor:

  • Sermaye Verimliliği: Birinci Dinamik Dağıtım AMM’sini başlattı.
  • Likidite Teşvik Aktifliği: Likidite şekillendirme aracını başlattı.
  • Oylama Emaneti: ve-Modeli ve metaprotokol tasarımı.

Btcpiyasasi.com olarak hazırladığımız makaledeki projeler katiyen yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım ve trade yapmadan evvel kesinlikle kendi araştırmanızı yapmanızı tavsiye ederiz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap