Binance CEO’su DOGE Değil: O Meme Coin’den Bahsetti!

Binance CEO’su DOGE Değil: O Meme Coin’den Bahsetti!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance CEO’su DOGE Değil: O Meme Coin’den Bahsetti!

Binance CEO’su bugün iki farklı meme coin’den bahsetti. Birincisi, bir Twitter toplantısı esnasında, Pepe Coin’in listesiyle ilgili açıklamalarıydı. Günün ilerleyen saatlerinde Dogecoin (DOGE) yerine en büyük rakibinden bahsetti.

Binance CEO’su borsa listeleri hakkında konuşurken bu coin’i örnek verdi

CZ bugün Binance’in Twitter’da düzenlediği bir ANCAK etkinliğinde soruları yanıtladı. Toplantının ana başlarından biri Binance’in listeleme siyaseti üzerineydi. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere CZ, bu noktada Pepe Coin’e yeşil ışık yaktı.

Etkinliğin devamında, Binance’in listeleme siyaseti üzerine yaptığı açıklamalar esnasında, DOGE yerine diğer bir meme coin’in ismini verdi. Topluluğun bunun üzerinde spekülasyonları gecikmedi…

AMA sırasında Binance CEO’su, kısa bir müddetliğine meme coin’ler hakkında fikirlerini paylaştı. Shiba Inu’dan bahsettiği yer burasıydı. CZ, meme coin’leri hiç anlamadığını itiraf ediyor. Lakin, Elon Musk üzere bazılarının bu coin’leri sıkı takip ettiğini ekliyor.

CZ’ye daha sonra son vakitlerde SHIB’in süreç hacmini aşan Pepe Coin’in Binance’de listelenme ihtimali soruldu. CZ, listeleme basamağında karar verici olmadığını, bunun için özel bir takım olduğunu belirtti. Binance CEO’suna nazaran, başkan borsa bilhassa kullanıcı sayısı, hacim ve talep ögelerine dikkat ediyor.

Binance CEO’sunun Shiba Inu hakkında söyledikleri

Zhao, meme coin’lerle ilgili konuşurken SHIB’in kullanıcı sayısı, hacim ve talep kriterlerini karşıladığı için listelendiğini bildirdi. CZ, Binance’in listeleme takımının proje metriklerine nazaran karar verdiğini söylüyor. Başkan borsa, meme temalı kripto paraları olumsuz olarak pahalandırmıyor, lakin bir coin’in büyük bir kullanıcı tabanı ve süreç hacmine sahip olması gerekiyor.

SHIB, yüksek süreç hacmi nedeniyle bugüne kadar birçok büyük borsada yer buldu. Lakin CZ, listelenme sürecinin vakit alabileceğini ve proje metriklerinin vakit içinde nasıl değiştiğini izlediklerini söylüyor. Ayrıyeten, SHIB’in rakibi FLOKI Inu’nun birçok borsada listelendiği ve süratle büyüyen bir topluluğa sahip olduğunu belirtti.

Shiba Inu, CZ’nin ‘kullanıcı sayısı’ kriterinde dönüm noktasına ulaştı

CZ’nin Binance’de listelenmek için kullanıcı tabanı ve süreç hacmini vurguladığı son açıklamaları esnasında SHIB yeni bir rekor kırdı. İkinci en büyük meme coin, Twitter topluluğunu önemli epeyce genişletiyor. Bugün, Shiba’nın resmi Twitter hesabı 3,7 milyondan fazla takipçiye ulaştı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance CEO’su DOGE Değil: O Meme Coin’den Bahsetti! 1

Fiyat açısından, SHIB, son günlerde DOGE ve öteki meme coin’lerle birlikte hareket ediyor. Her ikisi de geçen yıldan beri benzeri bir performans gösteriyor. Ancak, Twitter’da takipçi sayıları da benzeri formda artmaya devam ediyor. Mayıs 2022’nin sonlarında her iki coin’in de 3,4 milyon takipçisi vardı. Şu anda, her ikisinin de 3,7 milyon takipçisi var, bu da geçen yıl 400.000 takipçi kazandıkları manasına geliyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap