Binance CEO’su, Bu 2 Altcoin İçin İhtarda Bulundu!

Binance CEO’su, Bu 2 Altcoin İçin İhtarda Bulundu!

Paylaş
BTC Piyasası: Binance CEO’su, Bu 2 Altcoin İçin İhtarda Bulundu!

Önde gelen kripto para borsası Binance da meme coin çılgınlığına dahil oldu! Kripto para borsası meme coin’leri PEPE ve FLOKI için dayanak eklediğini duyurdu. Bununla birlikte Binance CEO’su Changpeng Zhao, meme-coin’lerde yaşanabilecek dalgalanma konusunda yatırımcıları uyardı.

Binance CEO’sundan kritik PEPE ve FLOKI uyarısı!

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, son günlerin tanınan meme-coin’i PEPE piyasada adeta uçuyor. Bunda hiç elbet, dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’ın listesine girmesi de tesirli oldu. Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), tüm kripto topluluğuna, PEPE’yi listelemeye yönelik yeni planlarla ilgili bir ihtar notu paylaştı.

Bu doğrultuda CZ, topluluğu, PEPE ve Floki Inu (FLOKI) ikilisine has yüksek volatiliteye dikkat etmeleri konusunda uyardı. Olağan kabul edilenin ötesinde, meme-coin’lerin yüksek volatilite sergilediği herkesin malumu. Ayrıyeten, Binance üzere büyük borsalar bunları trade için listelediğinde volatilite daha da artıyor. PEPE ve FLOKI tokenleri Binance Innovation Hub’da canlı yayına girecek ve topluluk aktifliğin beklentileri konusunda heyecan duyuyor.

https://twitter.com/cz_binance/status/1654470945808023554

CZ’ye nazaran meme-coin’leri ve tüm kripto para üniteleri yüksek riskli. Bu yüzden, Binance’de listelemenin bir inanç oyu olmadığına vurgu yapıyor. Zira, bunların birçoklarının listelemeden sonra kıymetlerinin düşmesi epeyce sık karşılaşılan bir durum. Bu doğrultuda CZ, listelemenin meme coin’lerini almaya bir teşvik olmadığını hatırlatıyor.

PEPE ve FLOKI reaksiyon veriyor

Meme coin’i PEPE Coin, listelendiğinden bu yana birçok milyoner yarattı! Buna ilaveten PEPE, daha savlı büyüme yolları çizme teklifinde yılmıyor. Potansiyel Binance listeleme haberinin akabinde, PEPE parabolik bir büyüme yoluna girerek %136’lık muazzam bir artışla 0,00000398 dolara ulaştı. Buna ek olarak, FLOKI %57’den fazla artışla 0,00005198 dolara yükseldi. Bu ortada, PEPE son 24 saatlik devirde tüm vakitlerin en yüksek düzeyini de (ATH) kaydetti. Öte yandan, listelemeler kutlanırken, birçok kişi FLOKI’nin damgasını vurduğuna ve tanınmayı hak ettiğine inanıyor.

PEPE Kucoin’de, meme-coin döneminin başlangıcı mı?

Dördüncü en büyük kripto borsası olan KuCoin, Pepe’nin (PEPE) platformunda yer alacağını duyurdu. Btcpiyasasi.com olarak bildirdiğimiz üzere KuCoin, PEPE için PEPE/USDT trade paritesini listeleyeceğini duyurdu.

https://twitter.com/kucoincom/status/1654455846892613635

Bir blog gönderisinde, daha fazla detay açıkladı. Buna nazaran, desteklenen ağ ERC20 olmak üzere mevduatlar artık çabucak kullanılabilir durumda. KuCoin, token depozitosu likidite ihtiyacını karşıladığında ticaret hizmetlerini etkinleştireceğini söylüyor. Ayrıyeten, Crypto.com borsası, 20x’e kadar kaldıraçla PEPE/USD daima kontratlarını listeleyeceğini duyurdu. Bitmex kripto borsası da yeni PEPE daima takas listelerinin PEPE/USD ve PEPE/USDT pariteleri aracılığıyla 50x’e kadar kaldıraçla platformda yayında olduğunu duyurdu.

Meme-coin’leri FLOKI ve PEPE için değerli bir haber olarak, süreç hacmine nazaran dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance, FLOKI (FLOKI) ve Pepe’yi (PEPE) yarın, FLOKI/USDT, FLOKI/TUSD, PEPE/USDT ve PEPE/TUSD açık spot süreç çiftleriyle birlikte listeleyeceğini duyurdu.

Kripto topluluğu, PEPE için yapılan bir dizi listelemeye, bilhassa de son Binance listelemesine reaksiyon verdi. Bir kripto traderı olan Ran Neuner, PEPE ve FLOKI’nin Binance’de listelenmesine reaksiyon gösterdi. Bunun yalnızca meme coin döneminin başlangıcı mı olduğunu yoksa Binance listelemesinin PEPE’nin pompasının sonunu mu işaret ettiğini merak ediyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap