Binance CEO’su Açıkladı: PEPE Borsada Listelenecek Mi?

Binance CEO’su Açıkladı: PEPE Borsada Listelenecek Mi?

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance CEO’su Açıkladı: PEPE Borsada Listelenecek Mi?

15 Nisan’da piyasa sürülmesinden bu yana 200x’in üzerinde getiri sağlayan Pepe Coin, gündemde kalmaya devam ediyor. Bugün OKX’in listeleme haberiyle tekrar üç haneli ralli yaptı. Sıcak bir gelişmede, Binance CEO’su CZ, Pepe Coin’in listelenme ihtimali hakkında konuşuyor.

Binance CEO’su, Pepe Coin’i listeleme planlarını paylaştı

OKX’in 1 Mayıs tarihli Pepe Coin listeleme duyurusunu %100’ün üzerinde fiyat artışı takip ediyor. Meme coin, Nisan ayında piyasa sürüldüğünde, birinci günlerde elde ettiği yüksek karla ünlendi. İlerleyen günlerde, OKX üzere büyük borsaların listesini açmasıyla ivmesini sürdürmeye devam ediyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance CEO’su Açıkladı: PEPE Borsada Listelenecek Mi? 1

Sıcak bir gelişmede, Binance CEO’su CZ’de Pepe Coin’i listeleme planlarına açıklık getirdi. CZ, bugün Twitter toplantısında, kısa müddette büyük üne kavuşan meme coin için yeşil ışık yaktı…

“Yeterli talep olursa listeleyebiliriz”

Geçtiğimiz saatlerde gerçekleşen bir LAKİN etkinliğinde CZ, Pepe Coin’i listeleme planlarına yönelik soruları cevapladı. Binance CEO’su, altcoin listeleme süreçlerinde kendisinin misyon almadığını bildirdi. Ama, Pepe Coin için yeşil ışık yaktığı nokta, altcoin’lerin “talep halinde ve hacmi yüksek olduğunda” listelenebileceğini açıklamasıydı.

CZ, Binance’in listeleme kararı esnasında bilhassa kullanıcı sayısına dikkat ettiğini söylüyor. Binance’in kâfi talep olan her coin’i listeleyebileceğini de belirtti. Ayrıyeten, ilginin kısa vadeli olmaması gerektiğine de dikkat çekti. CZ’ye nazaran, topluluğun benimsediği ve kullanıcı sayısı ve hacim bazın kâfi olan her altcoin Binance’de listelenebilir.

Pepe Coin piyasa bedeline nazaran birinci 100 ortasına ulaştı

PEPE birinci olarak 15 Nisan’da yaklaşık 0,000000001,3 dolar fiyatla süreç görmeye başladı. Yalnızca iki hafta evvel piyasaya sürülen meme coin, artık 582 milyon dolarlık piyasa kıymetiyle en büyük birinci 100 altcoin ortasında yer alıyor.

1 Mayıs tarihli ralli OKX’in listeleme haberiyle tetiklendi. Borsa, PEPE/USDT süreç çiftleri 1 Mayıs’tan itibaren, PEPE para çekme süreçlerine ise 2 Mayıs’tan itibaren müsaade verecek. PepeCoin, açıklamadan sonraki saatlerde %90’dan fazla fırladı. Ayrıca, 450 milyon doların üzerinde bir piyasa kıymetine ulaştı. Böylelikle piyasa kıymetine nazaran 93.sıraya yerleşti.

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere PEPE, Nisan ortasındaki lansmanından kısa bir müddet sonra ilgi topladı. O noktada, piyasa bedeli bir milyon doların altındaydı. Bununla birlikte, toplumsal medya kaynaklı hype ve öbür platformlardaki listelemenin bir sonucu olarak, son vakitlerde kripto dünyasının en sıcak bahislerinden biri haline geliyor.

Pepe Coin neden yükseliyor?

PepeCoin şu anda ağır bir hype fırtanası içinde. Meme coin’in gerçek bir kullanım durumunun olmadığını belirtelim. Dikkate paha tek özelliği, maskotu olarak ünlü internet meme karakteri Kurbağa Pepe’yi içermesidir. Şu anda kadar yüksek çıkarıyla yatırımcılar ve topluluk ortasında büyük bir ün kazandı. Proje hakkında farklı tezlerinde ortalıkta olduğuna yer verelim.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap