Binance Bu Altcoinler İçin Duyuru Yaptı! Delist de Var!

Binance Bu Altcoinler İçin Duyuru Yaptı! Delist de Var!

Paylaş
BTC Piyasası: Binance Bu Altcoinler İçin Duyuru Yaptı! Delist de Var!

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance, kullanıcılarının ticaret tecrübesini geliştirmek maksadıyla birkaç değerli duyuru yaptı. Borsa, ARKM’yi hem Çapraz Marjin hem de İzole Marjinde yeni bir ödünç varlık olarak tanıttı. Buna ek olarak Binance, Esnek Kredi ve VIP Kredi hizmetlerinde yeni ödünç varlıklar ve teminat varlıklarla tekliflerini genişletti. Ayrıyeten, Binance Vadeli İşlemler’de kimi kıymetli değişiklikler gündeme geldi. Son olarak ve Çoklu Varlık Modunda marjin varlıklar olarak ADA ve DOT etkilendi.

ARKM, marjin varlıklara dahil oldu

Son duyuru prestijiyle Binance, ARKM’yi hem Çapraz Marjin hem de İzole Marjin için yeni bir ödünç alınabilir varlık olarak dahil etti. ARKM/USDT’nin yeni bir Çapraz Marjin çifti ve ARKM/USDT’nin yeni bir İzole Marjin çifti olarak eklenmesi, kullanıcılar için yeni alım satım fırsatlarının önünü açıyor. Yatırımcılar artık alım satım konumlarını güçlendirmek ve potansiyel olarak daha yüksek kârlar elde etmek için ARKM’yi kullanabilirler.

BTC Piyasası: Binance Bu Altcoinler İçin Duyuru Yaptı! Delist de Var! 1

Binance Esnek ve VIP kredide ödünç/teminat varlıklarının sayısı arttı

Binance, yeni ödünç varlıklar ve teminat varlıklar ekleyerek Esnek Kredi ve VIP Kredi hizmetlerindeki tekliflerini genişletti. Esnek kredide yeni eklenen ödünç varlıklar ortasında ARKM, XEM, ZRX, PLA, NMR, SYN, AGLD ve CVC yer alıyor. Öte yandan, yeni teminat varlıkları DAI, DAR, CTSI, CAKE, IDEX, GAL, MKR ve ICX’i kapsamaktadır. VIP kredide ise ödünç varlıklar ARKM, MAV, CTXC, CVC, MC, FORTH, VTHO, RSR, CLV, GAS, AERGO’dan oluşmakta. Bu atılım, kripto para ödünç alma ve teminatlandırma konusunda kullanıcılara daha fazla seçenek sunmayı amaçlıyor.

Binance Esnek Kredi, borsa tarafından sunulan izole, çok teminatlı ve açık vadeli bir kredi hizmetidir. Bu hizmet, kullanıcıların mevcut Simple Earn Flexible Products abonelikleri aracılığıyla kripto paraları teminatlandırırken kredi buyruklarını tamamlamasına imkan tanır. Kullanıcılar Esnek Kredi’yi kullanarak, kripto para ödünç alırken muhakkak bir kredi vadesine bağlı kalmak zorunda olmadıkları için daha fazla esneklik kazanıyor.  Diğer yandan Binance VIP Kredi, hem ferdî hem de kurumsal kullanıcılara hitap eden bir çok teminatlı kredi hizmetidir. Hizmet, rekabetçi oranlar, kurallar ve ek avantajlar sunar.

BTC Piyasası: Binance Bu Altcoinler İçin Duyuru Yaptı! Delist de Var! 2

Binance, çoklu varlık modunda ADA ve DOT’u artık desteklemeyecek

Binance Futures, 27 Temmuz 2023 TSİ 09:30’dan itibaren Çoklu Varlık Modunda marjin varlıklar olarak ADA ve DOT takviyesini sonlandıracak. Bu, yatırımcıların artık bu özel modda marjin ticareti için ADA ve DOT kullanamayacağı manasına gelir. Binance Futures, USDⓈ-M Futures hesaplarında tutulan tüm ADA ve DOT varlıklarını 27 Temmuz 2023ten itibaren otomatik olarak USDT’ye dönüştürecektir. Dönüşüm, 27 Temmuz 2023, 08:30 ile 27 Temmuz 2023, 09:30 ortasındaki ortalama ADAUSDT ve DOTUSDT fiyat endeksine dayalı olacaktır. Dönüşümden sonra USDT varlıkları kullanıcıların USDⓈ-M Vadeli Süreç hesaplarında kalacaktır.

İki vadeli süreç çifti delist oluyor

Son olarak, Binance Vadeli Süreçler, 27 Temmuz 2023 tarihinde TSİ 12:00’de tüm durumları kapatacak. USDⓈ-M LDOBUSD ve GALABUSD kalıcı vadeli süreçlerinde otomatik uzlaşma gerçekleştirecektir. Uzlaşmanın akabinde mukaveleler delist olacak. Kontratlardaki bu ayarlama, güncellemeden evvel açılan mevcut durumları etkileyecek.  Buna ek olarak, Binance Vadeli Süreçler bugün TSİ 11:00’de USDⓈ-M LDOBUSD ve GALABUSD kalıcı vadeli süreçlerinin kaldıraç ve marjin kademelerinde ayarlamalar yapacak.

BTC Piyasası: Binance Bu Altcoinler İçin Duyuru Yaptı! Delist de Var! 3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap