Binance, Bu Altcoin’e Yatırım Yaptı: Fiyatı Patladı!

Binance, Bu Altcoin’e Yatırım Yaptı: Fiyatı Patladı!

Paylaş
BTC Piyasası: Binance, Bu Altcoin’e Yatırım Yaptı: Fiyatı Patladı!

Yeni bir Binance Labs yatırımını garanti eden bu altcoin, dakikalar içinde çift haneli yükselişe geçti…

Binance Labs, bu altcoin projesine 10 milyon dolar yatırım yaptı

Binance’in yatırım kolu Binance Labs, geçtiğimiz saatlerde yeni bir altcoin yatırımı müjdeledi. Bir DeFi borç verme ve borçlanma protokolü olan Radiant Capital (RDNT), Binance’den 10 milyon doları teminat altına aldı.

Radiant Capital, öbür bir Binance Labs portföy şirketi olan LayerZero Labs’ın altyapısını kullanıyor. Kredi platformu, kullanıcılarına multi-chain bir para piyasası fonksiyonu sunuyor. Projenin temel maksadı DeFi dalındaki parçalanmış likidite problemini çözmek. En son Binance Labs yatırımıyla, misyonunu gerçekleştirmek için önemli bir dayanak topladı.

Radiant Capital (RDNT) fiyatı dakikalar içinde çift haneli fırladı

RDNT, piyasa pahasına nazaran en büyük 258. kripto para ünitesidir. Orta hacimli bir altcoin projesi olarak, Binance Labs yatırımını %10’un üzerinde artışla kıymetlendirdi. Güne 0.2787 dolar ile başlayan RDNT, duyurunun akabinde 0.32 dolara pik yaptı. Şu anda kazanımının büyük bir kısmını müdafaaya devam ediyor. Şimdi büyük bir düzeltme ile karşılaşmadı.

BTC Piyasası: Binance, Bu Altcoin’e Yatırım Yaptı: Fiyatı Patladı! 1

Radiant Capital başka altcoin projelerinden nasıl ayrışıyor?

Binance Labs yatırımının ardında projenin sağladığı özel yetenekler yer aldı. Radiant Capital, yatırımcılara geniş bir eser yelpazesinden faiz kazanma fırsatı sunar. Protokolün platform fiyatları Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), BNB Coin (BNB) ve stablecoin cinsinden ödenmektedir. Dinamik Likidite Sağlayıcıları, faiz ve flaş kredi fiyatlarından kar elde etmek ve Radiant DAO içinde kelam sahibi sahip olmak için mahallî yoken RDNT’yi stake stake edebilir.

DeFi Llama datalarına nazaran, Radiant’nın TVL’si şu anda 265 milyon dolar düzeyinde. Platform, 20’den fazla teminat seçeneğini destekliyor. Ayrıyeten, Radiant DAO fonksiyonelliği ek ağlara genişlettikçe gelecekte yeni seçenekler eklemeyi planlıyor.

BTC Piyasası: Binance, Bu Altcoin’e Yatırım Yaptı: Fiyatı Patladı! 2

Binance’in kurucu ortağı takviye verdi

Binance’in kurucu ortağı ve Binance Labs lideri Yi He basın açıklamasında, şunlara yer verdi:

Radiant Capital’in DeFi için sıkıntısız cross-chain süreçleri kolaylaştırma taahhüdü ve Arbitrum ve BNB Chain’deki performansı, kitlesel kabulü artırma potansiyelini gösteriyor.

Sırada hangi altcoin projeleri var?

Binance Labs, geçen yıldan bu yana yatırımlarıyla bir dizi altcoin’in rallisini tetikledi. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız en son 5 yatırım ortasında DappOS ve Kryptoskatt’da yer aldı. Binance’in yatırım yaptığı öbür yüksek beklentili projelere bu yazıda yer verdik. Yatırım haberleri bir yana, önder borsa şu anda kritik bir SEC davası ile meşgul.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap