Binance Bu Altcoin’e Stratejik Bir Yatırım Yaptı!

Binance Bu Altcoin’e Stratejik Bir Yatırım Yaptı!

Paylaş
BTC Piyasası: Binance Bu Altcoin’e Stratejik Bir Yatırım Yaptı!

Solv Protocol, Financial NFT’, yani finansal mülkiyeti ve hakları temsil edecek şekilde ayarlanmış tokenize edilmiş bir fiş kavramına öncülük ediyor. Eşsiz teklif artık Binance Labs tarafından destekleniyor. Ayrıntılar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Solv Protocol, Binance Labs’tan fon topladı

Binance’in resmi web sitesinde paylaştığı resmi duyuruya göre, inovasyon departmanı Binance Labs, başlangıç ​​aşamasındaki Solv Protocol’e stratejik yatırım yaptı. Binance Labs, Solv Protocol’ün geliştirilmesinin sonraki aşamalarına para yatırmanın yanı sıra, Binance’in NFT platformunda NFT’leri başlatmak için Solv Protocol ile işbirliği yapacak.

Ayrıca, Web3 şirketlerinden oluşan Binance Labs portföyü, ek finansman aramak için Solv Protocol platformunda Finansal NFT’ler yayınlayabilecek. Binance Labs yatırım direktörü Peter Huo, Solv Protocol’ün VC yatırımı ve bir bütün olarak DeFi segmenti için sunduklarının öncü karakterini vurguluyor:

Financial NFT için merkezi olmayan bir pazar yeri olan Solv Protocol, kendi NFT alanına öncülük ediyor. Binance ve Solv’un gelecekte sahip olacağı sinerjilere inanıyoruz, özellikle geleneksel finansta kanıtlanmış prevalansları göz önüne alındığında, kuponlar gibi Financial NFT’lerin büyüme için büyük bir alana sahip olduğuna inanıyoruz. DeFi’deki yenilikleri keşfetmek için Solv ekibiyle yakın bir şekilde çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

BTC Piyasası: Binance Bu Altcoin’e Stratejik Bir Yatırım Yaptı! 1

Solv Protocol’ün kurucu ortağı Mike Meng, ekibi tarafından sunulan Vesting Voucher’ların DeFi’deki en tehlikeli sorunlardan birini, yani bireysel yatırım için esnek ve kapsayıcı araçların eksikliğini ele alabileceğinden emin:

Gelişmekte olan DeFi alanındaki en acil sorun, karmaşık finansal sözleşmeleri ifade etmek için verimli ve esnek bir aracın olmamasıdır. Solv Protocol, Financial NFT’leri oluşturmak ve trade etmek için özel olarak tasarlanmış bir piyasayı masaya getirerek boşluğu dengeliyor. Binance Labs’in stratejik yatırımcımız olmasıyla, daha iyi bir Financial NFT ekosistemi oluşturmaya bir adım daha yaklaştık. Kripto dünyasının bu yenilikçi ve hızla büyüyen sektöründe yer almaktan tüm tarafların yararlanacağına inanıyorum.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap