Binance Bu Altcoin İçin Muştuyu Verdi: 20x’ten Fazla Arttı!

Binance Bu Altcoin İçin Muştuyu Verdi: 20x’ten Fazla Arttı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance Bu Altcoin İçin Muştuyu Verdi: 20x’ten Fazla Arttı!

Bugün, Binance Launchpad üzerinde token satışına başlayan bir altcoin, kısa müddette çift haneli getiri sağladı. Binance, ikinci bir duyuruda, 20x’e kadar kaldıraçlı süreçleri başlatma planını paylaşıyor.

Binance’de listelenen bu altcoin süratlice 1 doların üzerine çıktı

28 Nisan’da piyasa dataları, Open Campus’ün (EDU) açılışta yaklaşık 20x artışla kısa müddette 1 doların üzerine çıktığını gösteriyor. Bugün, Binance Launchpad üzerinde token satışına başlayan altcoin, kısa müddette mevcut fiyatı 1,2 dolara tırmandı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance Bu Altcoin İçin Muştuyu Verdi: 20x’ten Fazla Arttı! 1

Open Campus (EDU) nedir?

DAO tarafından yönetilen bir Web3 eğitim protokolü olan Open Campus, dünya genelinde eğitim içeriğini tokenlaştırmayı hedefliyor. Öğretmenler ve öteki eğitim içeriği üreticileri, Open Campus üzerinden eğitim içerikleriyle para kazanabilecekler. Resmi web sitesinde yer alan metne nazaran:

Open Campus, toplulukların dünyada görmek istedikleri içeriği oluşturmalarına, sahiplenmelerine ve tanıtmalarına imkan tanıyan yeni bir protokol kullanır ve eğitimcilerin katkılarından gelir elde etmelerini ve tanınmalarını sağlar.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance Bu Altcoin İçin Muştuyu Verdi: 20x’ten Fazla Arttı! 2

Protokolün lokal tokeni EDU, idare, ödemeler ve on-chain gelir paylaşımı için kullanılıyor. İçerik üreticileri de dahil olmak üzere ekosisteme katkıda bulunanlar, protokolün elde ettiği gelirden hisselerine düşen EDU tokeni alabilecekler. Protokol ekosistemi, 3 farklı başlıkta toplanıyor:

  • Topluluklar, gereksinimlerine uygun eğitim içeriğine fon sağlamak, ortak sahiplik yapmak ve bu içerikten öğrenmek için Blockchain teknolojisini kullanabilecekler.
  • İçerik oluşturucular, ortak yayıncıların katkılarına nazaran gelir elde edebilecekleri Yayıncı NFT’leri aracılığıyla tanıtım hakları sunarak içeriklerini protokolde başlatabilecekler.
  • Hayırseverler eğitim emellerini direkt destekleyebilirler. Ayrıyeten, Akıllı Bağışlar aracılığıyla Blockchain üzerinde bağışlarını takip edebilirler.

Open Campus (EDU) fiyatı Binance listesiyle kısa müddette %2000 yükseldi

Binance’in Launchpad platformu ile başlattığı Open Campus (EDU) token satışı, 28 Nisan’da başladı. EDU, bugün dünyanın en büyük borsasında süreçlere başladı. Listelemeden kısa müddet sonra %2000 oranında bir artış gösterdi. Fiyat bir noktada 1,5 doların üzerinde tırmandı.

Binance, 20x’e kadar EDU kaldıraçlı süreçlerini açıyor

Bir öteki resmi duyuruda Binance, EDU için 20x’e kadar kaldıraçlı süreçlerini 30 Nisan’da açacağını bildirdi. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, borsa kısa müddet evvel BLUR için kaldıraçlı süreçlerini başlatmıştı. Kaldıraçlı süreçler, ek hacim ve volatilite nedeniyle token fiyatlarını ekseriyetle olumlu tesirler.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance Bu Altcoin İçin Muştuyu Verdi: 20x’ten Fazla Arttı! 3

EDU token satış detayları

Son olarak, resmi duyuruda yer alan Open Campus (EDU)’in token ekonomik bilgileri şu formdaydı:

  • Launchpad hard cap: 2.500.000 dolar
  • Kullanıcı başına hard cap: 15.000 dolar (300.000 EDU)
  • Toplam token arzı: 1.000.000.000 EDU
  • Binance Launchpad’e tahsis edilen toplam token: 50.000.000 EDU (Toplam token arzının %5’i)
  • Halka açık token fiyatı: 1 EDU = 0,05 dolar
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap