Binance Bu Altcoin İçin Kritik Duyuru Yaptı!

Binance Bu Altcoin İçin Kritik Duyuru Yaptı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance Bu Altcoin İçin Kritik Duyuru Yaptı!

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance‘den bugün bir atılım geldi. Altcoin New Bitshares (NBS) tokenleri için kritik bir duyuru yaptı. Buna nazaran duyuru tokenlerin USDT’ye dönüştürülmesi ile ilgili. Bu atılım kripto topluluğunun dikkatini çekti ve birçok yatırımcıyı etkilemesi bekleniyor.

Binance Altcoin New Bitshares (NBS) tokenlerini USDT’ye dönüştürüyor

İşlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance duyuru yapıyor. Cüzdanında New Bitshares (NBS) tokenleri tutan yatırımcıların varlıklarını USDT’ye dönüştürme planlarını açıkladı. Bu dönüşüm önümüzdeki günlerde gerçekleşecek. Buna nazaran şimdiden çok sayıda kripto yatırımcısının ilgisini çekti.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance Bu Altcoin İçin Kritik Duyuru Yaptı! 1

Dönüştürme süreci, 9 Eylül 2023 ve 9 Aralık 2023 tarihleri ortasındaki döviz kuruna bağlı olacak. Buna nazaran ortalama NBS/USDT fiyatı üzerinden gerçekleşecek. Binance, 9 Eylül 2023 tarihinde saat 03:00’te  kullanıcıların Binance cüzdanlarındaki NBS varlıklarının anlık imajını alarak dönüştürme sürecini başlatacak. Akabinde, tüm New Bitshares (NBS) token bakiyeleri 9 Aralık 2023 saat 02:59’a (PT) kadar muadil ölçüde USDT ile değiştirilecek.

Şeffaflık vurgusu ve vakit çizelgesi

Binance’in resmi duyurusunda şeffaflık ve kullanıcı irtibatı vurgulanıyor. Etkilenen tüm kullanıcıların altcoin New Bitshares (NBS) tokenlerinin USDT’ye dönüştürülmesi muvaffakiyetle tamamlandığında farklı bir duyuru kelam konusu olacak. Buna ek olarak Binance, Binance cüzdanlarında altcoin New Bitshares (NBS) tokenları bulunan tüm kullanıcıları 26 Ağustos 2023, saat 02:59’a (PT) kadar e-posta bildirimi yoluyla bilgilendirmeyi taahhüt ediyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance Bu Altcoin İçin Kritik Duyuru Yaptı! 2

Kullanıcıların, Binance tarafından “lütfen aklınızda bulundurun” kısmında özetlenen belli detayların farkında olması çok değerli. Buna nazaran,

  • Altcoin New Bitshares (NBS) Binance cüzdanlarında tutulurken, kullanıcıların hesaplarına aktarılmayacak.
  • Altcoin New Bitshares (NBS)’nin Binance’ten çekilmesi için adımlar muhakkak. Buna nazaran, ağ şartlarına ve kullanılabilirliğe bağlı olarak 9 Eylül 2023 saat 03:00’e kadar desteklenecek.
  • Belirtilen para çekme tarihinden sonra, kalan altcoin New Bitshares (NBS)’nin kullanıcıların Binance hesaplarından harici cüzdanlara aktarılması artık mümkün olmayacak.

Binance’in kripto ortamındaki stratejik hamlesi

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda Binance’in New Bitshares (NBS) tokenlerini USDT’ye dönüştürme kararı ilgi çekiyor. Buna nazaran gelişen piyasa dinamiklerine ahenk sağlama konusundaki proaktif yaklaşımını ortaya koyuyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance Bu Altcoin İçin Kritik Duyuru Yaptı! 3

Binance, altcoin dönüşüm sürecine ait detaylı bilgiler ve net bir vakit çizelgesi sağlıyor. Başka taraftan Binance şeffaflığı sağlamayı ve kullanıcılarının şuurlu kararlar almasını amaçlıyor. Kripto topluluğu daha fazla güncelleme bekliyor. Ayrıyeten bu dönüşüm sürecinin sonucu da kıymetli olacak. Buna nazaran hem ferdi yatırımcılar hem de daha geniş kripto para ortamı için tesirleri olacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap