Binance, Bu Altcoin İçin Duyuru Yaptı: Fiyat Uçuşa Geçti!

Binance, Bu Altcoin İçin Duyuru Yaptı: Fiyat Uçuşa Geçti!

Paylaş
BTC Piyasası: Binance, Bu Altcoin İçin Duyuru Yaptı: Fiyat Uçuşa Geçti!

Binance Futures, kullanıcı tecrübesini geliştirmeyi ve piyasa risklerini yönetmeyi amaçlayan bir atak yaptı. USDⓈ-M AMBUSDT kalıcı vadeli süreç kontratlarında kaldıraç ve marjin kademelerinde yakında bir ayarlama yapılacağını duyurdu. Ayarlama, bugün sabah saatlerinde faaliyete geçti. Bu sırada, altcoin AirDAO’nun (AMB) fiyatı sıçrama yaşadı. İşte detaylar…

Binance, yeni bir altcoin duyurusu yaptı

Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz gibiişlem hacmi ile en büyük kripto borsası olan Binance, yeni duyuru yaptı. AMBUSDT kalıcı vadeli süreç kontratlarında kimi değişimler yapacak. Yatırımcıların ve traderların değişiklikleri öğrenmeleri ve muhtemel likidasyon risklerini azaltmak için durumlarını ve kaldıraçlarını ayarlamayı düşünmeleri tavsiye edilmekte. Ayrıyeten, USDⓈ-M AMBUSDT mukavelesi için sonlandırılmış fonlama oranı çarpanı 0,75’ten 1’e yükseltilmiştir. Bu ayarlama, mukavele için fonlama oranlarında istikrar sağlamayı amaçlamaktadır. Kontrattaki değişimleri aşağıdaki ekran imgesinde bulabilirsiniz:

BTC Piyasası: Binance, Bu Altcoin İçin Duyuru Yaptı: Fiyat Uçuşa Geçti! 1

AMB tokenın fiyatı sıçradı

Bu sırada, 28 Ağustos’ta AMB tokenı piyasa datalarına nazaran kayda kıymet bir paha artışına şahit oldu. Bu fiyat artışının Binance’teki düzenleme ile ilgili olup olmadığı bilinmemekte. AirDAO ekosistemiyle alakalı olan token, hafif bir geri çekilme yaşamadan evvel günün erken saatlerinde 0,01244 dolara yükseldi. Son bilgiler itibariyle altcoin, 24 saatlik yüzde 66,67’lik bir artışı yansıtacak biçimde 0,01085 dolardan süreç görüyor. Bu ekosistem, kullanıcılara AirDAO platformuyla etkileşim kurmaları için birleşik bir giriş sağlıyor. AirDAO, eser stratejisini Blockchain teknolojisiyle birleştirerek Web3 ortamında tüketici merkezli bir tecrübe sunmayı hedefliyor.

BTC Piyasası: Binance, Bu Altcoin İçin Duyuru Yaptı: Fiyat Uçuşa Geçti! 2

AMB’nin 28 Ağustos’taki paha dalgalanmaları, kısa vakit dilimleri içinde süratli fiyat hareketlerinin meydana gelebildiği kripto para piyasasının dinamik tabiatını hatırlatıyor. Daha geniş Blockchain ekosistemi gelişmeye devam ediyor. Bu sırada, AirDAO üzere projeler kullanıcı tecrübelerini geliştirmek için merkezi olmayan teknolojilerden yararlanan yenilikçi tahlillerin geliştirilmesine katkı sağlıyor.

AirDAO nedir?

AirDAO, kullanıcılara ucuz süreç maliyetleri ile süratli, inançlı, kullanımı kolay bir ekosistem sağlayan, topluluk tarafından yönetilen merkezi olmayan bir layer-1 Blockchain’dir. AMB-NET, FirepotSwap, zincirler ortası süreçler için köprü, AirDAO staking platformu ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli eserler sunmaktadır. AirDAO ekosistemi, zincir içi transferler, stake etme, node’ları teşvik etme ve yönetişim hedefleri için kullanılan lokal token AMB tarafından desteklenmektedir.

BTC Piyasası: Binance, Bu Altcoin İçin Duyuru Yaptı: Fiyat Uçuşa Geçti! 3

AirDAO, 15 Eylül 2022’de resmi olarak başlatılan Ambrosus ağının yine markalanmış bir versiyonudur. Üç Blockchain meraklısı, Angel Versetti, Gavin Wood ve Stefan Meyer tarafından ortaklaşa kurulmuştur. Angel Versetti, Bitcoin’in başlangıcından bu yana Blockchain sanayisinde yer almaktadır. Google, Tesla üzere ünlü şirketlerde çalışmıştır. Başka yandan Stefan, Nestlé Research ve MHM Microtechnique’te 25 yılı aşkın Ar-Ge tecrübesine sahip inançlı bir IOT ve Blockchain mimarıdır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap