Binance, Bu 6 Altcoin İçin Değerli Duyurular Yaptı!

Binance, Bu 6 Altcoin İçin Değerli Duyurular Yaptı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance, Bu 6 Altcoin İçin Değerli Duyurular Yaptı!

IoTex (IOTX), Avalanche (AVAX), Fantom (GTM) ve 3 önemli altcoin projesi, yeni entegrasyonlar ve yükselmeler için Binance borsasının listesinde yer aldı. Yazının devamında, önümüzdeki günlere planlanan listeleme tarihleri ve kullanıcıların uygulaması gereken işlemler yer alıyor

Lider borsa, IoTex (IOTX) yükseltmesini ve hard fork’u destekleyecek

Binance, IoTex (IOTX) yükseltmesini ve hard fork’u destekliyor. Gün içinde yapılan açıklamalara göre IoTex (IOTX) yükseltmesi ve hard fork, 16.509.241 olan IoTex blok yüksekliğinde veya yaklaşık olarak 23 Mart 23:00 (UTC)’de gerçekleşecek. IOTX para yatırma ve çekme işlemleri yaklaşık olarak 2022-03-24 22:00 (UTC) tarihinden itibaren askıya alınacak. Aşağıdaki meddeler borsa tardından yapılan uyarıları içerir.

  • IOTX işlemleri, ağ yükseltmesi ve hard fork sırasında etkilenmeyecektir.
  • IoTex (IOTX) yükseltmesi ve hard fork, 16.509.241 olan IoTex blok yüksekliğinde gerçekleşecek. Tahmini süre yalnızca kullanıcıların referansı içindir.
  • Binance hesaplarında IOTX bulunduran tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereksinimleri Binance üstlenecektir.
  • IoTex (IOTX) yükseltmesi ve hard fork, yeni token’lerin oluşturulmasına neden olmaz.
  • Yükseltilen ağın kararlı olduğunu düşündüğümüzde IOTX için para yatırma ve çekme işlemlerini yeniden başlatacağız ve kullanıcıları bir sonraki duyuruda bilgilendirmeyeceğiz.
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance, Bu 6 Altcoin İçin Değerli Duyurular Yaptı! 1

Binance Loans, 3 altcoin projesi daha ekliyor

Lider kripto borsası, AVAX, FTM ve SLP’yi Binance Loans platformuna ödünç alınabilir varlıklar olarak ekledi. Binance Loans, desteklenen kripto paraları, faiz oranları, teminat varlıkları ve piyasa koşullarına ve dahili risk yönetimine dayalı olarak maksimum ödünç verilebilir limitler için çok çeşitli seçenekler sunar. Artık kullanıcılar, BUSD ve USDT dahil olmak üzere çeşitli kriptolarla borç alabilecek.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance, Bu 6 Altcoin İçin Değerli Duyurular Yaptı! 2

Binance, Rari Governance Token (RGT) ve Tribe (TRIBE) birleşmesini (merge) tamamladı. Birleşmeye göre, kullanıcıların RGT’si TRIBE’ye dönüştürüldü. Bu kripto para birimine sahip olan kullanıcılar şu hususları dikkate alabilir:

  • Rari Governance Token’ın (RGT) çekilmesi artık desteklenmiyor.
  • Rari Governance Token (RGT) depozitoları yeniden başladı ve kullanıcılar RGT’lerini TRIBE ile değiştirmek için dönüştürme işlevini kullanabilecekler.

Kriptokoin.com olarak hazırladığımız, 24 altcoin’den günün gelişmelerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap