Binance, Bu 3 Altcoin İçin Müjdeli Haberi Duyurdu!

Binance, Bu 3 Altcoin İçin Müjdeli Haberi Duyurdu!

Paylaş
BTC Piyasası: Binance, Bu 3 Altcoin İçin Müjdeli Haberi Duyurdu!

Dev kripto para borsası Binance, yatırımcılarına yeni avantajlar sağlamaya devam ediyor. Bilhassa marjin süreç çiftlerinde yaptığı değişiklikler, birçok yatırımcının dikkatini çekiyor. Son olarak dev kripto para borsası Binance, 3 altcoin için yeni marjin seçenekler oluşturduğunu duyurdu! Pekala, bu altcoinler hangileri? İşte detaylar…

Dev kripto para borsası Binance yeni duyurularla yatırımcıların karşısına çıktı!

Btcpiyasasi.com olarak daha evvel aktardığımız üzere kripto para piyasası, yeni altcoin projeleri ile birlikte dalgalı hareketler sergiliyor. Bilhassa PEPE, LADYS üzere meme coin’lerle birlikte birçok yatırımcı büyük karlar elde etmeyi başardı. Bununla birlikte dev kripto para borsası Binance, gün içerisinde yaptığı resmi açıklama ile bir arada kimi altcoinler için izole marjin süreçlere yeni süreç çiftleri eklediğini açıkladı.

BTC Piyasası: Binance, Bu 3 Altcoin İçin Müjdeli Haberi Duyurdu! 1

15 Mayıs tarihinde Binance tarafından yapılan açıklamaya nazaran UMA (UMA) çapraz marjin süreçlere eklendi. Bununla bir arada dev borsa, son vakitlerin trend coin’i PEPE (PEPE) ve SUI (SUI) için izole marjin süreçlere yeni süreç çiftleri eklendiğini de duyurdu. PEPE ve SUI için daha evvel izole ve çapraz marjin süreçleri sunan Binance, TUSD paritesi için de süreç yapma fırsatı tanıyacağını aktardı. Bununla bir arada UMA yatırımcılarına da duyurularda bulunan Binance, UMA için USDT paritesinde çapraz marjin süreçler sunacağını da açıkladı.

PEPE, SUI ve UMA için fiyat seviyeleri

Bildiğiniz üzere Binance USD Coin (BUSD) basımının durdurulmasıyla birlikte Binance, süreç çiftleri için TUSD’a geçtiğini aktarmıştı. Bununla birlikte birçok altcoin için TUSD yeni süreç çifti oluyor. Artık Binance süreçlerinde yatırımcılar çapraz marjin ticarette UMA/USDT kullanabilirken, izole marjin süreçlerde PEPE/TUSD ve SUI/TUSD süreç çiftlerini kullanabilecekler. CoinMarketCap dataları, UMA için yüzde 1.2’lik düşüş olduğunu ortaya koyuyor. UMA fiyatı ise anlık olarak 2.32 dolardan süreç görüyor.

BTC Piyasası: Binance, Bu 3 Altcoin İçin Müjdeli Haberi Duyurdu! 2

Bir başka yandan tanınan meme coin PEPE, son bir haftalık süreç içerisinde yüzde 10 kıymet kaybı yaşarken, anlık olarak 0,00000165 dolardan süreç görüyor. SUI fiyatına bakıldığında ise fiyat düzeylerinde yüzde 4’lük artış görünüyor ve anlık olarak 1,24 dolar düzeyinden süreç görüyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap