Binance, Bu 17 Altcoin İçin Son Dakika Duyurusu Yaptı!

Binance, Bu 17 Altcoin İçin Son Dakika Duyurusu Yaptı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance, Bu 17 Altcoin İçin Son Dakika Duyurusu Yaptı!

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance, platformuna Cross Margin ve Isolated Margin’de yeni ödünç alınabilir varlıkların eklenmesi de dahil olmak üzere bir dizi heyecan verici güncellemeyi duyurdu. Ayrıyeten Binance, Esnek Kredi ve VIP Kredi’deki ödünç verilebilir varlıklarını ve teminat varlıklarını genişleterek kullanıcılara daha fazla esneklik ve ödünç alma seçenekleri sundu. İşte detaylar…

Binance, iki yeni marj çifti ekliyor

Binance kullanıcıları artık çapraz ve izole marj üzerinden iki yeni borç alınabilir varlığa erişebiliyor. Yeni eklenen çapraz marj çiftleri QUICK/USDT ve WLD/USDT, izole marj çifti ise QUICK/USDT. Bu ekleme, Binance platformunda alım satım ve borçlanma için kullanılabilen varlık yelpazesini genişleterek farklı traderların ve yatırımcıların gereksinimlerini karşılıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance, Bu 17 Altcoin İçin Son Dakika Duyurusu Yaptı! 1

Esnek ve VIP kredide yeni altcoinler var

Binance’teki Esnek Kredi ve VIP Kredi hizmetleri, çeşitli yeni ödünç ve teminat varlıklarla zenginleştirildi. Kullanıcılar artık aşağıdaki ödünç varlıklardan yararlanabiliyor:

  • Esnek Kredi: SHIB, WLD, PROM, SFP, KDA, BAT, BAND
  • VIP Kredi: WLD, ORN, QI, OXT, SYS, ARDR, MOVR

Ayrıca, hem Esnek Kredi hem de VIP Kredideki teminat varlıkları aşağıdakileri içerecek halde genişletilmiştir:

  • Esnek Kredi: GRT, PROM, PEPE, ENS, SFP
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance, Bu 17 Altcoin İçin Son Dakika Duyurusu Yaptı! 2

Binance üzerinde FUSD ticareti başlayacak

Btcpiyasasi.com olarak bildirdiğimiz üzere bir öbür diğer kıymetli duyuruda Binance, spot ticaret için yeni stablecoin First Digital USD (FDUSD)’yi listelemeye hazırlanıyor. FDUSD için süreç çiftleri BNB/FDUSD, FDUSD/BUSD ve FDUSD/USDT olacak. FDUSD için para yatırma süreçleri halihazırda başlamış olup, kullanıcıların 26 Temmuz 2023 tarihinde TSİ 11:00’de açıldığında süreç yapmaya hazırlanmalarına imkan sağlamaktadır. FDUSD için para çekme süreçleri 27 Temmuz 2023 tarihinde saat 11:00’de başlayacaktır.

Dual Investment eserleri yenilendi

Binance ayrıyeten güncellenmiş amaç fiyatlar ve uzlaşma tarihleri içeren yeni bir Dual Investment eserleri kümesini da piyasaya sürdü. Dual Investment, kullanıcıların rastgele bir fiyat ödemeden kripto para satın almak yahut satmak için gelecekte belli fiyatları ve tarihleri seçmelerine imkan tanıyor. İkili Yatırım eserleri için abonelik birinci gelene birinci hizmet temeline nazaran olacaktır. Yüksekten satış eserleri, kripto para varlıklarında yüksek mükafatlar biriktirmek yahut yatırılan para ünitesini gelecekte abonelik tarihindeki piyasa fiyatına kıyasla daha yüksek bir fiyata satmak isteyen kullanıcılar için tasarlanmıştır.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance, Bu 17 Altcoin İçin Son Dakika Duyurusu Yaptı! 3

Öte yandan tabandan alım eserleri, stablecoin varlıklarında ödül biriktirmek yahut gelecekte abonelik tarihindeki piyasa fiyatından daha düşük bir fiyata kripto para satın almak isteyen kullanıcılara hitap eder. Mevcut para yatırma para üniteleri ortasında BTC, ETH ve BNB bulunur ve ödeme tarihleri yıl boyunca yayılır.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance, Bu 17 Altcoin İçin Son Dakika Duyurusu Yaptı! 4

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap