Binance Balinaları Durmuyor: Bu Sefer Odakta O 5 Altcoin Var!

Binance Balinaları Durmuyor: Bu Sefer Odakta O 5 Altcoin Var!

Paylaş
BTC Piyasası: Binance Balinaları Durmuyor: Bu Sefer Odakta O 5 Altcoin Var!

Dev balinalar 5 Eylül’de kripto piyasasında kıymetli süreçler gerçekleştirdi. Bu süreçlerin birçok, en büyük kripto para borsası Binance üzerinden yapıldı. Bu yazımızda, en son süreçlere dair bilgileri aktaracağız. İşte detaylar…

Binance balinası, ETH topladı

Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere son vakitlerde balinalar, Binance’te epeyce faal. Bunlardan biri, “0xB154” ile başlayan bir adrese sahip balina oldu. Bu balina, gece saatlerinde kripto Binance’ten 9.818,8 ETH üzere şaşırtan bir ölçü topladı. Bu ölçü, ABD doları cinsinden 15,9 milyon dolar manasına geliyor. Bu devasa alımdan yalnızca birkaç dakika evvel tıpkı balina, Binance’e 36 milyon USDT transfer etti. Birbirinden birkaç dakika sonra gerçekleşen bu süreçler, kripto topluluğunda katiyetle baş döndürdü. ETH alımından yedi dakika evvel, tıpkı 0xB154 balinasının Binance’e 36 milyon USDT’lik bir transfer başlatmış olması da dikkat çekiyor. Çünkü atılımların suratı ve ölçeği, daha büyük bir stratejiye işaret ediyor.

BTC Piyasası: Binance Balinaları Durmuyor: Bu Sefer Odakta O 5 Altcoin Var! 1

UNI için balinalar harekete geçti

Aynı gün, Lookonchain izleme grubu bir öteki büyük balinanın faaliyetini yakaladı. Bu balina, Wintermute Trading aracılığıyla Binance’e 3,76 milyon dolar pahasında 850.000 UNI tokenı yatırdı. Farklı bir formda, tıpkı balina Uniswap ekibi/yatırımcısı/danışmanı dağıtım cüzdanından 24 milyon dolara denk gelen 5,44 milyon UNI aldı. Şu anda balina, 7 milyon dolar bedelinde 1,59 milyon UNI tokenına sahip.

MKR satın alımı ve portföy çeşitlendirmesi dikkat çekti

Son olarak, 0x475 ile başlayan bir adrese sahip dev balina, son 20 saat içinde Binance’ten yaklaşık 15,11 milyon dolar meblağında 13.527 MKR token toplayarak değerli dalgalar yarattı. Bu balina, yaklaşık 6,57 milyon dolar bedelinde 750.000 UNFI tokenı ve yaklaşık 5,83 milyon dolar kıymetinde 756.700 LPT tokenı içeren çeşitli bir portföye sahiptir. Bu varlıkların elde edildiği ortalama fiyatlar öyküye daha fazla gizem katıyor. Çünkü balina, MKR için 1.113 dolar, UNFI için 5,2 dolar ve LPT için 6,1 dolar ödedi.

Bu devasa kripto süreçleri ortaya çıktıkça, kripto topluluğu bu büyük atılımların gerisindeki nedenler hakkında spekülasyon yapmak zorunda kalıyor. Bu balinalar uzun vadeli birikim mi yapıyor yoksa akıllarında daha büyük bir strateji mi var? Bunu sadece vakit gösterecek, fakat bu süreçler hiç elbet daima gelişen kripto para dünyasına damgasını vurdu. Dünya çapındaki kripto meraklıları bu kripto devlerinin bir sonraki ataklarını yakından izleyecek. Bilhassa, son periyotlarda Binance’teki balinaların aktif olması da kritik oldu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap