Binance, AAVE ve Bu 10 Altcoin İçin Kritik Haberi Verdi!

Binance, AAVE ve Bu 10 Altcoin İçin Kritik Haberi Verdi!

Paylaş
BTC Piyasası: Binance, AAVE ve Bu 10 Altcoin İçin Kritik Haberi Verdi!

Günlük süreç hacmi ile en büyük kripto para borsası olan Binance’ten kıymetli haberler var. İşte borsanın AAVE dahil 11 altcoin’e yönelik en son duyuruları…

Binance, TOMO’yu marjin süreçlere ekledi

İşlem hacmine nazaran dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, öncelikle TomoChain’e (TOMO) yönelik açıklama yaptı. TOMO’nun Cross Margin’e yeni bir ödünç varlık olarak eklendiğini belirtti. Ayrıyeten Binance VIP Loan için yeni teminat varlıklarının tanıtıldığını duyurdu. Cross Margin, kullanıcıların mevcut varlıklarını teminat olarak kullanarak alım satım yapmak için fon ödünç almalarına imkan tanıyan bir marjin alım satım özelliğidir. Ödünç varlıklar listesine TOMO’yu da ekleyen Binance kullanıcıları, artık TOMO varlıklarını fon ödünç almak ve alım satım güçlerini artırmak için kullanabiliyor.

BTC Piyasası: Binance, AAVE ve Bu 10 Altcoin İçin Kritik Haberi Verdi! 1

TomoChain, 150 masternode’dan oluşan delege bir proof of stake (PoS) konsensüs düzeneği kullanan bir Blockchain ağıdır. TomoChain, aşağıdaki avantajlara sahip halka açık EVM uyumlu bir Blockchain olmayı hedeflemektedir: düşük süreç fiyatı, süratli onay mühleti, çift doğrulama ve güvenliği garanti etmek için “rastgeleleştirme”.

Binance, VIP Loan için AAVE dahil 10 coin daha ekledi

TOMO duyurusuna ek olarak, Binance VIP Loan 10 yeni teminat varlığı ekledi: AAVE, CRV, EOS, 1INCH, AGIX, CAKE, ICP, RDNR, STX ve XLM. Böylelikle Binance VIP Loan’da bulunan toplam teminat varlık sayısı 50’nin üzerine çıktı. Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere Binance VIP Loan, kullanıcılara uzun vadeli yatırım fonları, kaldıraçlı alım satım ve riskten korunma stratejileri için daha fazla likidite sağlayan şahsî ve kurumsal bir çok teminatlı kredi hizmetidir. Rekabetçi oranlar, kurallar ve hizmetlerle Binance VIP Kredi, kullanıcıların yatırım maksatlarına ulaşmada tam potansiyellerini ortaya çıkarmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

BTC Piyasası: Binance, AAVE ve Bu 10 Altcoin İçin Kritik Haberi Verdi! 2

Binance VIP Loan’daki tüm teminat varlıkları, belli bir varlık karşılığında borç alınabilecek azamî fiyatı belirleyen Teminat Oranlarına tabidir. Daha düşük likiditeye sahip tokenlar ekseriyetle daha düşük teminat oranlarına sahiptir. Daha büyük kesintiler alırken, teminat ölçüsüne bağlı olarak tıpkı token için farklı teminat oranları uygulanabilir.

Özetle, Binance’in son duyuruları, borsanın kullanıcılarına yatırım amaçlarına ulaşmalarına yardımcı olacak yeni ve yenilikçi eser ve hizmetlere erişim sağlama konusundaki kararlılığını gösteriyor. Sonuç olarak borsa TOMO’yu Cross Margin’e yeni bir ödünç varlık olarak ekliyor. Öbür yandan Binance VIP Loan için yeni teminat varlıkları sunmakta. Böylelikle Binance, kullanıcılarına kripto varlıklarını nasıl yönetecekleri konusunda daha da fazla esneklik ve seçenek sağlıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap