Binance 8 Altcoin İçin Duyuru Yaptı: Delist Ediliyor!

Binance 8 Altcoin İçin Duyuru Yaptı: Delist Ediliyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Binance 8 Altcoin İçin Duyuru Yaptı: Delist Ediliyor!

Binance Margin, yakın vakitte yaptığı bir dizi duyuruda, platformundaki traderları ve yatırımcıları etkileyecek değerli değişiklikleri açıkladı. Önde gelen kripto para borsası, birkaç izole marjin çiftini delist edecek. Birebir vakitte kaldıraç seçenekleriyle yeni bir kalıcı vadeli süreç mukavelesi sunmakta. İşte  detaylar…

Binance, izole marjin süreçlerde delist gerçekleştirecek

Binance Margin, kimi izole marjin çiftlerinin listeden çıkarıldığını duyurdu. Bunlar şu biçimde: CKB/BUSD, CTK/BUSD, ELF/BUSD, FOR/BUSD, PERP/BUSD, SKL/BUSD ve UNFI/BUSD. Listeden çıkarma sürecinin 3 Ağustos 2023 tarihinde saat 09:00’da gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. Listeden çıkarma tarihinden evvel, bilhassa 26 Temmuz 2023 TSİ 09:00’da Binance Margin bu çiftler için izole marjin borçlanmasını askıya alacaktır. Akabinde, 3 Ağustos 2023 TSİ 09:00’da  borsa otomatik bir uzlaşma gerçekleştirecek. Kullanıcıların durumlarını kapatacak ve kelam konusu izole marjin çiftleriyle bağlantılı bekleyen tüm buyrukları iptal edecektir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance 8 Altcoin İçin Duyuru Yaptı: Delist Ediliyor! 1

Listeden çıkarma süreci sırasında kullanıcılar konumlarını güncelleme ya da değiştirme seçeneğine sahip olmayacaktır. Binance, muhtemel kayıpları önlemek için kullanıcılara 3 Ağustos 2023 saat 09:00’da marjin alım satımı durdurulmadan evvel durumlarını kapatmalarını ve varlıklarını Marjin Cüzdanlarından Spot Cüzdanlara aktarmalarını şiddetle tavsiye ediyor.

WLD kalıcı vadeli süreçleri başlatılmakta

Binance Futures, vadeli süreç tekliflerini genişletmek emeliyle USDⓈ-M WLD daimi kontratını tanıttı. Bu yeni kontratın lansman tarihi 24 Temmuz 2023, TSİ 15:00 olarak belirlendi. Yatırımcılar, WLDUSDT Daima Mukavelesini 20x’e kadar kaldıraçla takas etme fırsatına sahip olacak. WLDUSDT Daima Kontratının özelliklerinin piyasa riski şartlarına bağlı olarak ayarlamalara tabi olabileceğini belirtmek değerlidir. Muhtemel değişiklikler ortasında tik büyüklüğü, azamî kaldıraç, başlangıç teminatı ve/veya sürdürme teminatı gereklilikleri yer alabilir. Yatırımcılar, mukavelenin özelliklerinde yapılacak rastgele bir değişiklikten haberdar olmak için Binance’in en son duyurularını takip etmelidir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Binance 8 Altcoin İçin Duyuru Yaptı: Delist Ediliyor! 2

Binance Marjin ayrıyeten, kullanıcıların WLDUSDT Kalıcı Sözleşmesi’ni birden fazla teminat varlığıyla, geçerli teminat kesintilerine tabi olarak alıp satmasına imkan tanıyan Çoklu Varlık Modu’nu da kullanıma sunmakta. Bu, yatırımcıların WLDUSDT Kalıcı Kontratını içeren alım satımlarda BTC üzere varlıkları marjin teminatı olarak kullanabileceği manasına gelir. Çoklu Varlık Modu’nun kullanıma sunulmasıyla Binance, platformdaki yatırımcıların farklı risk tercihlerine ve stratejilerine hitap ederek kullanıcılarına daha fazla esneklik ve çeşitli alım satım fırsatları sunmayı amaçlıyor.

Borsanın duyuruları kritik

Sonuç olarak, Binance’in izole marjin çiftlerinin listeden çıkarılması ve Çoklu Varlık Modu ile WLD Daima Mukavelesinin piyasaya sürülmesine ait son duyuruları, borsanın tekliflerini geliştirme ve global kullanıcı tabanına kapsamlı bir alım satım tecrübesi sunma konusundaki kararlılığını vurgulamaktadır. Yatırımcıların ve traderların borsa delist programını dikkate almaları ve mümkün riskleri azaltmak için alım satım durumlarını buna nazaran ayarlamaları tavsiye edilmekte. Ayrıyeten, Binance platformunda vadeli alım satım süreçlerine katılmayı planlayanlar için WLD Daima Mukavelesinin özelliklerinde yapılacak güncellemeler ya da ayarlamalar hakkında bilgi sahibi olmak büyük değer taşıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap