Binance 66 Altcoin İçin Listeleme Kelamı Verdi! Pekala Hangileri?

Binance 66 Altcoin İçin Listeleme Kelamı Verdi! Pekala Hangileri?

Paylaş
BTC Piyasası: Binance 66 Altcoin İçin Listeleme Kelamı Verdi! Pekala Hangileri?

Binance’in Japonya kolu olan Binance Japan, bugün altcoin listesini 100 projeye kadar arttırma planını duyurdu. Borsa şu anda 34 kripto para ünitesi listeliyor. Ülkenin teknolojiye olan bağlılığı, listelenecek yeni projeler için ipuçları veriyor.

Binance Japan, altcoin listesini genişletme planını duyurdu

Lider borsasının yan kuruluşu olan Binance Japan, bugün düzenlediği bir toplantıda, listelediği altcoin sayısını 100’e çıkaracağını duyurdu. Resmi duyuruya nazaran Binance.Japan, bilhassa 350’den fazla marka ortasından gelecek vaat eden projeleri kıymetlendirecek.

Japonya temsilcisi Tsuyoshi Chino, Japonya’da gerçekleştirilecek “ilk proje olacak bir şey üzerinde faal olarak çalışmak” istediğini açıkladı. Altcoin sayısını artırırken likiditeyi teminat altına almanın değerli olduğunu belirten Binance, şu anda piyasa yapıcılar ve başka taraflarla görüşmeler yürütüyor. Ayrıyeten “100 altcoin sayısına mümkün olan en kısa müddette ulaşmak” istediğini tabir etti.

Bu ortada Binance, Japonya piyasasına birinci adımını geçen yıl satın aldığı kripto borsası Sakura Exchange ile attı. Satın alımın akabinde yurt içi kullanıcılar için yeni bir kripto para al/sat platformu açıldı. Yeni borsa şu anda kadar yalnızca 34 altcoin listeliyordu. Binance Japan temsilcisi Chino, fiat para ünitesiyle desteklenen “stablecoin” süreçlerine aracılık etmek için gerekli olan şirketi tescil ettirmeyi planladığını da belirtti.

Chino ayrıyeten, Başbakan Fumio Kishida’nın büyüme stratejisinin, kripto paraları ve Blockchain teknolojisini kullanan yeni bir İnternet konsepti olan “Web3″ü içerdiğini ve bunu bir rüzgar olarak gördüğünü söyledi. Bu nedenle yenilikçi Web3 projelerinin listeleme konusunda başkalarının önünde olması hayli beklenen.

Japonya başbakanı, Web3 odaklı projeleri istiyor

Chino’nın açıklamalarına nazaran, Japonya başbakanı Fumio Kishida, bilhassa Web3 projelerine ilgi besliyor. Bu da Binance Japan’ın yeni altcoin listesi için ipuçları verebilir. Şu anda Web3 alanında faaliyet gösteren piyasanın en büyük projeleri şu halde:

 1. Polkadot (DOT)
 2. Chainlink (LINK)
 3. Internet Computer (ICP)
 4. Filecoin (FIL)
 5. The Graph (GRT)
 6. Stacks (STX)
 7. Theta Network (THETA)
 8. Injective (INJ)
 9. Render (RNDR)
 10. Conflux (CFX)
 11. Casper (CSPR)
 12. BitTorrent (BTT)
 13. Arweave (AR)
 14. Basic Attention Token (BAT)
 15. Loopring (LRC)
 16. Ethereum Name Service (ENS)
 17. Helium (HNT)
 18. Akash Network (AKT)
 19. Mask Network (MASK)
 20. Livepeer (LPT)
 21. Ocean Protocol (OCEAN)
 22. Fetch.ai (FET)
 23. Golem (GLM)
 24. Audius (AUDIO)
 25. Aragon (ANT)
 26. Siacoin (SC)
 27. Band Protocol (BAND)
 28. Hive (HIVE)
 29. Ontology (ONT)
 30. Nervos Network (CKB)
 31. Kadena (KDA)
 32. Horizen (ZEN)
 33. API3 (API3)
 34. Flux (FLUX)
 35. Storj (STORJ)

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere EOS Network, bugün Japonya borsalarında listelenmek için resmi bir onay aldı. Haberin akabinde fiyatı çift haneli yükseliş kaydetti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap