Bilinmeyen Mücevherler! Bu 3 Altcoin Sinyali Verdi

Bilinmeyen Mücevherler! Bu 3 Altcoin Sinyali Verdi

Paylaş
BTC Piyasası: Bilinmeyen Mücevherler! Bu 3 Altcoin Sinyali Verdi

Kripto para dünyasında üç altcoin için artış sinyali var. Fiyatı üst istikametli olma ihtimali yatırımcıları cezbediyor. Ayrıntılara bakalım.

Altcoin Shiba Inu artıyor

Altcoin SHIB fiyatı son 24 saatte 5.4% yükselişle 0.0000083 dolar düzeyine ulaştı. Buna nazaran son bir haftada 0.000010’dan şu anki fiyatına geçerek %14.0 düşüş yaşadı. Aşağıdaki grafik Shiba Inu’nun son 24 saatteki (solda) fiyat hareketini ve oynaklığını geçen haftaki (sağda) fiyat hareketiyle karşılaştırmaktadır. Gri bantlar, hem günlük hem de haftalık fiyat hareketleri için oynaklığı ölçen Bollinger Bantlarıdır. Bantlar ne kadar genişse yahut rastgele bir anda gri alan ne kadar büyükse, oynaklık o kadar büyük oluyor.

BTC Piyasası: Bilinmeyen Mücevherler! Bu 3 Altcoin Sinyali Verdi 1

Altcoin SHIB’in süreç hacmi geçtiğimiz hafta %0,25 düşen sirkülasyondaki arzı ile birlikte %53,0 azaldı. Bu da sirkülasyondaki arzı 589,33 trilyon düzeyinde. Bilgilerimize nazaran, SHIB için mevcut piyasa kıymeti sıralaması 4,87 milyar dolarla 15. sırada yer alıyor.

BTC Piyasası: Bilinmeyen Mücevherler! Bu 3 Altcoin Sinyali Verdi 2

Altcoin LINK için artış sinyali

Altcoin LINK fiyatı son 24 saat içinde %3,08 artarak 6,34 dolara yükseldi. Bu da geçtiğimiz haftaki eğiliminin karşıtı tarafında, 6,82 dolardan mevcut fiyatına geçerek %8’lik bir kayıp yaşadı.  LINK’in tüm vakitlerin en yüksek düzeyinin 52,70 dolar olduğunu belirtelim. Aşağıdaki grafik, Chainlink’in son 24 saatteki fiyat hareketini ve oynaklığını (solda) geçen haftaki fiyat hareketiyle (sağda) karşılaştırmaktadır. Gri bantlar, hem günlük hem de haftalık fiyat hareketleri için oynaklığı ölçen Bollinger Bantlarıdır.

BTC Piyasası: Bilinmeyen Mücevherler! Bu 3 Altcoin Sinyali Verdi 3

Kripto paranın süreç hacmi geçtiğimiz hafta boyunca %27 düştü. Buna nazaran %0,34 azalan genel dolanım arzı ile birlikte hareket etti. Sirkülasyondaki arz 538,10 milyon düzeyinde yer alıyor. Öbür taraftan bilgilerimize nazaran, altcoin LINK’in mevcut piyasa kıymeti 3,41 milyar dolar. Buna nazaran 23. sırada yer alıyor.

BTC Piyasası: Bilinmeyen Mücevherler! Bu 3 Altcoin Sinyali Verdi 4

Monero için artış eğilimi

Geçtiğimiz 24 saat içinde Monero‘nun fiyatı %3,18 düşüşle 142,99 dolara geriledi. Bu, 155 dolardan %8’lik bir kayba işaret ediyor. Buna nazaran geçen haftaki olumsuz eğilimini sürdürüyor. Aşağıdaki grafik Monero’nun son 24 saatteki fiyat hareketini ve oynaklığını (solda) geçen haftaki fiyat hareketiyle (sağda) karşılaştırmaktadır. Gri bantlar, hem günlük hem de haftalık fiyat hareketleri için oynaklığı ölçen Bollinger Bantlarıdır.

BTC Piyasası: Bilinmeyen Mücevherler! Bu 3 Altcoin Sinyali Verdi 5

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda altcoin Monero süreç hacmi, geçen hafta %29 düştü. Başka taraftan dolanımdaki arzda da %0,04’lük bir artış oldu.  Buna nazaran bu da sirkülasyondaki arzı 18,15 milyona çıkardı. Bilgilerimize nazaran, altcoin XMR için mevcut piyasa kıymeti sıralaması 2,60 milyar dolarla 28. sırada yer alıyor.

BTC Piyasası: Bilinmeyen Mücevherler! Bu 3 Altcoin Sinyali Verdi 6
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap