Beşiktaş Taraftarlarına Müjde: Beşiktaş Token Geliyor!

Beşiktaş Taraftarlarına Müjde: Beşiktaş Token Geliyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Beşiktaş Taraftarlarına Müjde: Beşiktaş Token Geliyor!

Türk kripto para borsası Paribu, merakla beklenen bir atılımla Beşiktaş Token ön satışını resmen duyurdu. Fenerbahçe’nin taraftar token’ının başarılı bir formda piyasaya sürülmesinin akabinde, Paribu’nun son açıklaması Türk futbol taraftar token görünümünü değiştirmeye hazırlanıyor. İşte detaylar…

Paribu, Beşiktaş Token duyurusu yaptı

Paribu’nun 20 Eylül’de yaptığı duyuru, Beşiktaş taraftar kitlesinde heyecan dalgaları yarattı. Beşiktaş Token için ön satışın 26 Eylül günü saat tam 11:00’de başlaması planlanıyor. Paribu, ön satışın özelliklerini özetleyen bir açıklamada, Beşiktaş Token’ın kilitsiz ve kilitli olmak üzere iki varyantta mevcut olacağını açıkladı. Kilitsiz tokenlerin her biri 50 TL olarak fiyatlandırılırken, kilitli tokenler 25 TL’lik indirimli bir fiyattan satılacak. Bilhassa, alıcılar her iki kategoriden de en fazla 200 token satın alabilecek. Bu da kilitsiz tokenlar için azamî 10.000 TL ve kilitli tokenlar için 5.000 TL yatırım manasına geliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Beşiktaş Taraftarlarına Müjde: Beşiktaş Token Geliyor! 1

Beşiktaş Token ön satışı sırasında toplam 500.000 kilitli token ve 5 milyon kilitli token satışa sunulacaktır. Daha da kıymetlisi, kilitli tokenler 15 Mayıs 2024’e kadar erişilemez kalacak ve bundan sonra 12 aylık bir müddet boyunca yatırımcılara aylık olarak dağıtılacaktır. Paribu ayrıyeten, Beşiktaş Token’ın azamî arzının 50 milyon ile sonlu olduğunu belirtti. Böylelikle sonlu ve çok aranan bir kripto varlık olması için yer hazırladığını açıkladı.

Beşiktaş da taraftar token arenasına giriş yaptı

Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere ortalarında Galatasaray, Fenerbahçe, Adana Demirspor ve Trabzonspor’un da bulunduğu birçok Türkiye Harika Ligi ekibi, taraftar topluluklarıyla etkileşime geçmenin bir yolu olarak taraftar tokenlarını benimsemiş olsa da, Beşiktaş’ın şimdiye kadar bu arenada yer almaması dikkat cazipti. Paribu’nun duyurusu, kulüplerinin taraftar tokenları dünyasına girmesini sabırsızlıkla bekleyen Beşiktaş taraftarları için çok değerli bir adım oldu. Duyurunun zamanlaması daha ilgi cazibeli olamazdı ve hem taraftarlar hem de yatırımcılar heyecanla bekliyorlar.

Ulaş Utku Bozdoğan: Beşiktaş Taraftarlarına Müjde: Beşiktaş Token Geliyor! 2

İpucu: “Şşş… 1,2,3”

Paribu’nun toplumsal medyada paylaştığı “Şşş… 1,2,3” biçimindeki şifreli ileti futbol topluluğunda spekülasyonlara yol açtı. Pek çok kişi bunun ünlü futbol tezahüratına ince bir gönderme olduğuna inanarak taraftarların bir taraftar işareti duyurusu yapılacağından şüphelenmesine yol açmıştı. Paribu’nun Türk futbol devleri için taraftar token’ları çıkarma konusundaki geçmişi sayesinde, Beşiktaş Token ön satışı büyük bir muvaffakiyete imza atmaya ve futbol kulüpleri ile kendini adamış taraftarları ortasındaki bağı kripto para dünyası aracılığıyla daha da güçlendirmeye hazırlanıyor. Yatırımcılar ve futbol meraklıları 26 Eylül’e kadar gün sayıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap