Başkan Trader: Bu Altcoin Hariç Coinler Dev Satış Görecek!

Başkan Trader: Bu Altcoin Hariç Coinler Dev Satış Görecek!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Başkan Trader: Bu Altcoin Hariç Coinler Dev Satış Görecek!

Ünlü kripto analisti Nicholas Merten, altcoin seçkisi için kıymetli bir satış olayının ufukta olabileceği konusunda uyarıyor. Buna nazaran piyasada potansiyel bir düzeltici hareketin sinyalini veriyor. Altcoin alanının bir geri çekilmeye hazır görünmesiyle Merten kıymetli ihtarlar yapıyor. Buna nazaran, yatırımcılara dikkatli olmalarını tavsiye ediyor. Başka taraftan rastgele bir karar vermeden evvel kapsamlı bir durum tespiti yapılması gerektiğini vurguluyor.

Önemli bir gösterge olarak altcoin BNB’nin kaderi

Merten, genel altcoin piyasasının gidişatı için kıymetli bir gösterge olarak şu anda piyasada beşinci sırada yer alan Binance Coin’i (BNB) işaret ediyor. BNB’nin 30 milyar dolarlık piyasa kıymeti düzeyini koruyamaması halinde neler olacağını açıklıyor. Buna nazaran, derin bir düzeltmeye şahit olabileceğini vurguluyor. Ayrıyeten başka altcoinler için potansiyel türbülans sinyali verebileceğini öne sürüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Başkan Trader: Bu Altcoin Hariç Coinler Dev Satış Görecek! 1

BNB’nin mevcut piyasa kıymeti 37,6 milyar dolar düzeyinde yer alıyor. Buna nazaran fiyat hareketi, piyasanın hassaslığını ölçmek için traderlar ve yatırımcılar tarafından yakından izlenecektir.

Ethereum’un dirençli modeli

Altcoinleri çevreleyen belirsizliğin ortasında, Ethereum (ETH) potansiyel bir istisna olarak öne çıkıyor. Merten, Ethereum’un geçtiğimiz yıl boyunca yükselen bir üçgen oluşturduğunu belirtiyor. Başka taraftan yükseliş eğilimine işaret eden fiyat formasyonunu vurguluyor. Bu formasyon düz bir direnç aralığı ve yükselen tabanlardan oluşuyor. Başka taraftan çoklukla fiyatta üst taraflı bir sıçramadan evvel gelen bir sarmal tesir yaratıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Başkan Trader: Bu Altcoin Hariç Coinler Dev Satış Görecek! 2

Merten Ethereum’un olumlu formasyonunu kabul ediyor. Fakat bununla birlikte, teknik formasyonların hiçbir garantisi olmadığını vurguluyor. Her yatırımda olduğu üzere, kapsamlı tahlil ve risk değerlendirmesinin temel bir gereklilik olduğuna dikkat çekiyor.

Ethereum sabit kalıyor

Bu yazının yazıldığı sırada altcoin Ethereum 1.883 dolardan süreç görüyor. Öteki taraftan son 24 saat içinde sırf kısmi bir düşüş yaşadı. Altcoin dünyasındaki belirsizliğin ortasında gösterdiği dirençli performans, akıntıya karşı yüzebilme potansiyelini ortaya koyuyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Başkan Trader: Bu Altcoin Hariç Coinler Dev Satış Görecek! 3

Kripto para piyasası gelişmeye devam ederken, yatırımcıların uyanık ve bilgili kalması çok değerli. Önümüzdeki günlerde değerli fiyat hareketlerinin olma ihtimali hayli yüksek. Öbür taraftan yatırımcılar rastgele bir yatırım kararı vermeden evvel dikkatli olmalı. Ayrıyeten btcpiyasasi.com belirttiğimiz üzere çeşitli faktörleri göz önünde bulundurmalıdır. Ethereum’un formasyonu potansiyel bir üst taraflı yörüngeye işaret ediyor. Bu nedenle, piyasanın mevcut akış durumunda izlenmesi gereken ilgi cazip bir varlık olmaya devam etmekte.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap