Başarılı Analist: Sıradaki Altcoin Dönemi Bu Tarihte!

Başarılı Analist: Sıradaki Altcoin Dönemi Bu Tarihte!

Paylaş
BTC Piyasası: Başarılı Analist: Sıradaki Altcoin Dönemi Bu Tarihte!

Youtube’da tanınan olan kripto analisti Ran Neuner, sıradaki altcoin dönemi için tarih verdi. Her şey yolunda giderse, sıradaki ralliye haftalar kalmış olabilir.

Yatırımcıların sevdikleri altcoin’leri satın almaları için haftaları kaldı

En son Youtube görüntüsünde Ran Neuner, altcoin yatırımcılarını çabuk etmeleri konusunda uyardı. Neuner’e nazaran Bitcoin, fiyatın yatay takviyeden sıçramadan evvel geri çekilmesini beklediği, dikkat edilmesi gereken bir ilgi alanında süreç görüyor. Bu durum çoklukla haftalar içinde güçlü bir hareketliliğe yol açar. Kripto analisti, BTC ile tetiklenecek sıradaki altcoin boğası için 8 haftalık vakit dilimi belirliyor.

Neuner’e nazaran, bir altcoin döneminin başlaması için Bitcoin’in değerli düzeyleri geçmesi gerekiyor. Bunun en yakın olanı 32.000 dolardaki kritik direnç. Analist, Bitcoin piyasasında var olan çok alım hissine karşın, her şeyin çok süratli değişebileceğini belirtiyor. Lakin fiyat mevcut ATH düzeylerine yaklaştığında piyasanın daha riskli hale geleceğini ekliyor.

BTC Piyasası: Başarılı Analist: Sıradaki Altcoin Dönemi Bu Tarihte! 1

Analiste nazaran kripto piyasası şu anda en az risk altında. Bu da mevcut düzeyleri giriş için ülkü kılıyor. Neuner’a nazaran bu, piyasa toparlanmadan ve risk düzeyi değerli ölçüde artmadan evvel birkaç hafta daha sürebilir.

Analist, Bitcoin dominans metriği ve bunun BTC pay senedi performansıyla farklılığı dahil olmak üzere bir indikatör kombinasyonu kullanarak, altcoinlerin Eylül ortasına kadar agresif bir formda toparlanacağını kestirim ediyor. Yüzde rallilerinde yeni kripto paraların başı çekmesiyle birkaç altcoin fiyatının artmasını bekliyor.

Ran Neuner bu projelere işaret ediyor

Kripto analist son olarak, ralli başladığında kayda kıymet getiriler sağlamasını beklediği birçok altcoin belirledi. Bunların ortasında 200 günlük hareketli ortalamadan sıçrayarak ralliye liderlik edeceği ETH de var. Neuner tarafından tanımlanan başka altcoinler ortasında SUI, BNB, CRV, RNDR, STX, UNI ve PERP yer alıyor.

Neuner, kendisinin ve takımının bahsettiği altcoinlerin birçoklarına yatırım yaptığını ve önümüzdeki sekiz hafta boyunca geri kalanını yakından izlediğini belirtti.

Ünlü Türk analistlerde Eylül ayına işaret ediyor

700 bin takipçili kripto analisti Paradotor’da Bitcoin’in Eylül ayında kritik dirençleri aşmış olacağını varsayım etti. 20 Temmuz’da Twitter’dan şunları yazdı:

Ran Neuner SUI, BNB, CRV, RNDR, STX, UNI ve PERP’yi seçerken, Paradotor daha geniş bir altcoin sepetine yer veriyor. Kısa mühlet evvel Twitter’dan, 2025’e kadar en çok yükseliş beklediği 30 projeyi paylaştı. Paradotor’un listesinde bilhassa, ARB, OP, APT, HOT ve MINA yer aldı. Btcpiyasasi.com olarak tahlillerinin detaylı bir dökümüne bu yazıda yer verdik.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap