Başarılı Analist Ethereum’da “423 Dolar Geliyor” Dedi ve Tarih Bile Verdi!

Başarılı Analist Ethereum’da “423 Dolar Geliyor” Dedi ve Tarih Bile Verdi!

Paylaş
Başarılı Analist Ethereum’da “423 Dolar Geliyor” Dedi ve Tarih Bile Verdi!

Kriptokoin.com – Popüler bir kripto para analisti ve trader’ı, ikinci en büyük kripto para olan Ethereum’un yükselmeye başlamasını ve gelecek yıl Haziran ayında 0,05661 BTC seviyesine ulaşmasını bekliyor.

CryptoWolf: Ethereum fiyatı 61,8 seviyesine yükseldi! 423 dolar geliyor

Geçtiğimiz iki yıl boyunca, Ethereum ölçekleme sorunları ile en sıkıntılı platformlardan ve kriptolardan biriydi. Ayrıca TRON geliştirici ekiplerini Blockchain’ine çekmeye çalışıyordu. Şimdi, 8 Aralık Pazar günü, uzun zamandır beklenen İstanbul hard forkunun nihayet gerçekleştiğini belirten bazı analistler, Ether fiyatının artmaya başlamasını ve önümüzdeki yılın Haziran ayından kısa bir süre sonra 423 dolar seviyesini geri kazanmasını öngörüyor.

Twitter’ın ünlü bir analisti olan CryptoWolf (IamCryptoWolf), Ethereum topluluğuna bazı güzel haberler getirerek, gelecek yılın yazının başlarında beklediği ETH fiyat artışına ilişkin düşüncelerini paylaştı (BTC halving’inden hemen sonra). Uzman, düşen kama ve üç aylık MACD boğa ayrışması nedeniyle bir buçuk yılın üzerinde bir düzeltme yapıldıktan sonra ETH’nin direnç alanından koptuğunu ve yakında hareket etmeye başlayacağına inanıyor. CryptoWolf, gelecek yılın Haziran ayından sonra bir noktada, Ether fiyatının 0,05661 BTC veya 423 dolar anlamına gelen 61,8 Fib seviyesine ulaşacağına inanıyor.

CryptoMichNL: Ethereum’da görünüm neredeyse hiç olumsuz değil!

Piyasada popüler olan başka bir ticaret uzmanı CryptoMichNL, ETH için benzer bir yükseliş tahmininde bulundu. Analist Ethereum fiyatı hakkında “Neredeyse hiç olumsuz eğilim beklemiyorum!” diyor. Ethereum’un geliştiricilerinden Nina Breznik, gelecek yıl Ethereum Vakfı’nın genç projelerden başlayarak iç geliştirme ekiplerini finanse etmeyi planladığını söyledi.

Güçlü kripto para birimi Ethereum, yazım sırasında ufak artışlarla 149 dolar seviyesinden işlem görüyor. En büyük altcoin şu anda 16,2 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Ethereum’la ilgili kritik haberler için “Ethereum’un İstanbul Hard Forku’na Lider Borsalardan Destek Yağdı!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap