Başarılı Analist: Bu Altcoin, İnsanları Varlıklı Edecek!

Başarılı Analist: Bu Altcoin, İnsanları Varlıklı Edecek!

Paylaş
BTC Piyasası: Başarılı Analist: Bu Altcoin, İnsanları Varlıklı Edecek!

Youtube’da 1.45 milyonun üzerinde takipçisi olan ve Twitter’da 795 bin takipçisi bulunan Bitcoin ve altcoin traderı Ben Armstrong, XRP yorumlarıyla gündeme geldi. Armstrong, kripto para biriminin sahiplerini zengin edeceğini iddia etti. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Altcoin analistinden XRP övgüsü geldi

Ripple, 2020’nin Aralık ayında ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) davasıyla darbe yemişti. Ripple’ın üst düzey yöneticileri, XRP’yi kayıtsız bir menkul kıymet olarak kurumsal müşterilere satmakla suçlandı. SEC davasının ardından ve kripto para piyasasındaki diğer altcoin’lerin kazandığı genel ivme ile beraber XRP, piyasa değeri ile hep ilk üçte yer alırken, yedinci sıraya doğru geriledi. Ancak çoğu insan XRP’den umudu kesmemiş gibi görünüyor. Yaygın olarak takip edilen Ben Armstrong, XRP’nin insanları zengin edeceğini söyledi. Armstrong’un tweet’inde aşağıdaki ifadeler yer alıyor:

XRP insanları zengin edecek. Bu kadar. Bütün tweet bu.

Ripple’ın değerlemesi 15 milyar dolara çıktı

XRP cephesinde durumlar böyleyken kriptonun arkasındaki şirket olan Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse, Ripple’ın C Serisi hisselerini 15 milyar dolarlık bir değerlemeyle geri aldığını duyurdu. CEO, “2021’in olumsuz rüzgarlarına rağmen, şimdiye kadarki en iyi yılımızdı” dedi ve Ripple’ın finansal pozisyonunun bankada 1 milyar dolar ile şimdiye kadarki en güçlü durumda olduğunu ekledi. Aralık 2019’da şirket, Tetragon liderliğindeki C Serisi finansman turunda 200 milyon dolar topladı. SBI Holdings ve Route 66 Ventures da katıldı. Raporlara göre, C Serisi finansman turundan sonra şirketin değerlemesi 10 milyar dolardı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap