Balinalardan Muazzam Altcoin Satışı! Neler Oluyor?

Balinalardan Muazzam Altcoin Satışı! Neler Oluyor?

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Balinalardan Muazzam Altcoin Satışı! Neler Oluyor?

Bir aydan kısa bir mühlet içinde üç haneli yükselen Pepe Coin’in balinaları, kar almaya başladı. Altcoin balinaları, son zamanlardaki yüklü satın alımların akabinde istikamet değiştiriyor.

Pepe Coin balinaları milyon dolarlık karları cebe indiriyor

Nisan ortalarında piyasa sürülen Pepe Coin, kısa müddette %200’ün üzerinde ralli yaptı. Birinci günlerinde yalnızca 24 saatlik vakit dilimi içinde %100’ün üzerinde kar kaydetti. Dahası, artık 582 milyon dolarlık piyasa bedeliyle birinci 100 ortasında giriyor. Erken yatırımcılarını yalnızca bir hafta için milyonerliğe ulaştırırken, görünüşe nazaran artık güçlü bir satış baskısıyla karşı karşıya.

Bugün, on-chain tahlil platformu Spot On-Chain, Twitter’da tam piyasa şartları olgunlaştığında PEPE alıp satma sanatında ustalaşan makul bir Pepe (PEPE) balinası hakkında enteresan bir gönderi paylaştı.

Bulgulara nazaran balina, yalnızca iki hafta içinde %1.650’lik şaşırtan bir yatırım getirisi elde ettikten sonra bugün 1.8 milyon dolar pahasında 925 ETH’yi 3.400 milyar PEPE ile takas etti. On-chain bilgilere nazaran, balina birinci olarak yaklaşık 16 gün evvel yalnızca 1 ETH ile 5.421 milyar PEPE satın aldı. 24 Nisan’da balina, bugünkü başka büyük takasından evvel Uniswap aracılığıyla 21.64 milyar PEPE’yi 3.5 ETH’ye takas ederek birinci kârını elde etti.

Bilhassa bugüne kadar balina, toplam PEPE arzının yaklaşık %0,814’ünü temsil eden 3.421 milyar PEPE sattı. Lakin hala 1,5 milyon dolar kıymetinde 2.000 milyar PEPE’ye sahip.

Daha fazla altcoin balinası Pepe Coin’i terk ediyor

PEPE’den kar elde eden farklı balinalarda vardı. On-chain tahlil uzmanı “The Veri Nerd”, toplam gerçekleşen 400.000 dolarlık kar için daima olarak yüksek satış yapan öteki bir balinanın altını çizdi. Balina en büyük PEPE balinaları listesinde 8. sırada yer alıyor. Balinanın şu anda yaklaşık 2,7 milyon dolar kıymetinde 4,7 trilyon Pepe Coin’i var.

Ek olarak, Look on-chain, 21 ETH karşılığında 100 milyar PEPE satan bir balina tespit etti. Balina fiyat 0,0000004007 dolardayken yaklaşık 40.000 dolar kar elde etti.

Analizlere nazaran, tıpkı balina, fiyat 0,0000001933 dolardayken dört gün evvel 5,9 trilyon PEPE satın almıştı. Etherscan’ın datalarına nazaran, balina şu anda 4 milyon doların üzerinde 3,9 trilyon dolarlık PEPE’ye sahip.

Pepe Coin, satış baskısına karşın ralli yapmaya devam ediyor

CMC bilgilerine nazaran PEPE fiyatı son 24 saate nazaran %111 artış gösteriyor. Geçen haftadan bu yana olan yararı %300’ü aştı. Son rallinin kaynağı, tanınan kripto borsası OKX’in Pepe Coin’i listeleyeceğini duyurmasıydı.

Btcpiyasasi.com olarak Pepe Coin’in dün tıpkı oranda yükseldiğini aktarmıştık. Tanınan meme coin, piyasaya sürüldüğü 17 Nisan’dan bu yana ralli ivmesini sürdürüyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap