Balinalardan Milyarlık Altcoin Hareketleri! Bu 2 Kriptoya Dikkat

Balinalardan Milyarlık Altcoin Hareketleri! Bu 2 Kriptoya Dikkat

Paylaş
BTC Piyasası: Balinalardan Milyarlık Altcoin Hareketleri! Bu 2 Kriptoya Dikkat

Bitcoin ve altcoin dünyasında balina hareketlerinin kripto tutkunları tarafından yakından takipte olduğu bir gerçek. Bilhassa rakamsal olarak büyük hareketler her vakit bir satış dalgasının kapıda olduğu halinde yorumlara husus oluyor. Öbür taraftan bu hareketler gündeme gelince bir panik havasının olduğu vakit dilimleri de oluyor. Artık bu türlü bir paniğe sevk eden balina hareketleri var. Ayrıntılara bakalım.

Bitcoin ve altcoin gözlemcisinden kıymetli paylaşımlar

Son 24 saat içinde, kripto gözlemcisi Whale Alert iki altcoin için değerli paylaşımlarda bulunuyor. Buna nazaran başta altcoin XRP ve Shiba Inu (SHIB) olmak üzere tanınan kripto para ünitelerindeki değerli hareketleri içeren kimi ilgi cazibeli faaliyetleri işaretliyor. Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda olağandışı XRP transferi merak uyandırıyor. Kayda bedel süreçlerden biri, iki anonim cüzdan ortasında gerçekleşiyor. Buna nazaran yaklaşık 213,28 milyon dolar pahasında 425 milyon XRP transferini içeriyor.

https://twitter.com/whale_alert/status/1697995622878503172

Bu süreci ilgi cazip kılan şey var. Hem gönderenin hem de alıcının cüzdanlarının yakın vakitte aktive edilmiş olması. Öbür taraftan gönderenin cüzdanının 1 Eylül’de hayata geçmiş olması da farklı. Bu durum, Ripple’ın rezervlerinden aylık 1 milyar altcoin XRP özgür bırakmasıyla potansiyel bir ilişki olduğunu gösteriyor. Farklı bir biçimde, alıcının cüzdanındaki değerli XRP varlıklarına dokunulmadı.

BTC Piyasası: Balinalardan Milyarlık Altcoin Hareketleri! Bu 2 Kriptoya Dikkat 1

Shiba Inu’nun tuhaf yolculuğu

Shiba Inu (SHIB), 36,7 milyon dolar bedelindeki 4,63 trilyon SHIB tokeninin Bitvavo borsasından tanımlanamayan bir cüzdana taşınmasıyla da gündemde yer aldı. Şaşırtan bir halde, bu açıklanmayan cüzdanın, birebir borsaya ilişkin olduğu da ortaya çıktı. Öteki taraftan cüzdan da sırf altcoin SHIB tokenleri var. Ayrıyeten cüzdan yakın vakitte aktifleştirilen bir sıcak cüzdan.

https://twitter.com/whale_alert/status/1697996405015490596

Kayda bedel altcoin Ethereum transferleri de dikkat çekiyor. XRP ve SHIB’e ek olarak, değerli Ethereum (ETH) transferleri de gerçekleşti. Whale Alert, yaklaşık 59,4 milyon dolar bedelinde 36.339 ETH’nin büyük borsalar Coinbase ve OKX’e hareket ettiğini bildirdi. Kripto dünyasında bu tıp transferler ekseriyetle potansiyel satışlar olarak görülüyor.

Balina hareketleri takipte

Bu gelişmeler kripto topluluğunda, bilhassa altcoin Ethereum transferlerinin gerisindeki saiklerle ilgili çok sayıda soruyu gündeme getiriyor. Bu durum gelişmeye devam ettikçe, bu cins kıymetli transferler potansiyel piyasa dalgalanmaları hakkında fikir verebiliyor.

BTC Piyasası: Balinalardan Milyarlık Altcoin Hareketleri! Bu 2 Kriptoya Dikkat 2

Diğer taraftan bu kripto para ünitelerini yakından takip etmek de gerekiyor. Fiyatlarda bilhassa çıkış ve inişlerin olduğu bu günlerde takip etmek değerli bir bahis haline geliyor. Balina hareketlerinin tesirini önümüzdeki günlerde net bir formda göreceğiz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap