Balinalar ve Yatırımcılar Cardano’ya Koşuyor! “Fiyat Zıplayabilir”

Balinalar ve Yatırımcılar Cardano’ya Koşuyor! “Fiyat Zıplayabilir”

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Balinalar ve Yatırımcılar Cardano’ya Koşuyor! “Fiyat Zıplayabilir”

Son günlerde Cardano önemli bir satın alma baskısı altında. Veriler, piyasadan gelen ilgide önemli bir artış gösterdiğinden, Cardano yükseliş eğilimine bağlı olabilir. Cardano, 1 dolarda güçlü bir dayanak bulmuş gibi görünüyor. Analistler satın alma baskısı devam ederse, ADA 1,60 dolara yükselebilir görüşünde. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Ulaş Utku Bozdoğan: Balinalar ve Yatırımcılar Cardano’ya Koşuyor! “Fiyat Zıplayabilir” 1

Cardano fiyatı zıplayabilir

Yatırımcılar ADA’yı düşük fiyattan biriktiriyor gibi görünüyor. Analist F. Insane’e göre on-chain veriler, satın alma baskısının tüm zamanların en yüksek seviyesinde olduğunu gösterirken, Cardano daha fazla kayıpları önleyebilecek sağlam bir destek seviyesi oluşturdu. Cardano, bir kopuş için yukarı doğru baskı topluyor gibi görünüyor. ADA, 2 Eylül 2021’de ATH‘si olan 3.16 dolara ulaştığından bu yana sert bir düşüş yaşadı. Akıllı sözleşme blockchaini, kâr almadaki önemli artış nedeniyle piyasa değerinin yaklaşık %71 düştüğünü gördü. Ancak, kenarda kalan yatırımcılar artık indirimli token biriktirmek için düşüşten yararlanıyor gibi görünüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Balinalar ve Yatırımcılar Cardano’ya Koşuyor! “Fiyat Zıplayabilir” 2

Santiment‘ten elde edilen on-chain veriler, 10.000 ila 1 milyon ADA arasında tutan adreslerin 15 Aralık 2021’den bu yana %15.000 arttığını gösteriyor. O zamandan bu yana yaklaşık 3.900 büyük cüzdan oluşturuldu ve bu da perakende yatırımcılar arasında ilginin arttığına işaret ediyor. Satın alma siparişlerindeki önemli artış, Cardano’nun istikrarlı bir destek duvarı oluşturmasına yardımcı oldu. IntoTheBlock’un IOMAP modeli, 340.000’den fazla adresin daha önce yaklaşık 1 dolar fiyatla 7.65 milyar ADA aldığını gösteriyor. Analiste göre talep bölgesi, satış baskısındaki herhangi bir ani yükselişi absorbe etme gücüne sahip olabilir ve fiyatların 1,20 dolara, hatta 1,60 dolara yükselmesine izin verebilir. Oranlar boğaları destekliyor gibi görünse de, herhangi bir önemli hareket 1 dolarlık destek seviyesine dayanıyor. Bu bariyerin altında belirleyici bir günlük kapanış, piyasada panik yaratarak yatırımcıları pozisyonlarının boyutunu küçültmeye teşvik edebilir.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap