Balinalar, Hacklenen O Altcoin’i Ziyanına Satmaya Başladı!

Balinalar, Hacklenen O Altcoin’i Ziyanına Satmaya Başladı!

Paylaş
BTC Piyasası: Balinalar, Hacklenen O Altcoin’i Ziyanına Satmaya Başladı!

2023’te tanınan olan yeni meme token Pepe (PEPE), bugün resmi Telegram hesabının hacklendiğini bildirdi. En büyük yatırımcıları, hack haberinin akabinde merkezi borsalara altcoin yığmaya başladı.

Hack haberini borsalara taşınan yüklü ölçüde altcoin takip etti

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, PEPE grubu günün erken saatlerinde bir Telegram hack olayı raporladı.

Hack haberinin akabinde devasa bir altcoin balinasının 726 milyarlık PEPE satışı dikkat çekti. Balina, bu PEPE satışının karşılığında 345,7 Ethereum (ETH) elde etti. Balina daha sonra elindeki ETH’leri Coinbase cüzdanına sabitledi.

CoinGecko’nun son bilgilerine nazaran PEPE şu anda 0.000000786210 dolardan süreç görüyor. Satışlara karşın son 24 saat boyunca yatay hareket etti. Lakin bu balina davranışının tesiri, memecoinin piyasa dinamikleri aracılığıyla dalgalanmalar yaratıyor.

PEPE’nin fiyatı 7 Eylül’de %3,48’lik kısa bir artış gördü. Lakin daha sonra tekrar süratle 0,0000007857 dolara geriledi. Bu muhtemelen değerli bir PEPE sahibinin 762 milyar tokenını ziyanına sattığını gösteriyor.

Teknik tahliller PEPE için neler söylüyor?

PEPE’nin Nisan ayından bu yana kripto piyasasındaki seyahati dikkat cazipti. Yalnızca internet kültürünün bir sembolü haline gelmekle kalmadı. Yeni meme token, birebir vakitte merkezi olmayan finans dünyasında büyüleyici bir deney haline geldi.

PEPE yatırımcıların hayal gücünü etkilemeye devam ederken, fiyatı yakınlaşan bir üçgen formasyonun içinde sıkışıyor. Başka bir rapor, bu model bozulmadan kaldığı sürece altcoin fiyatının önümüzdeki günlerde yatay hareket etmeye devam edebileceğini öne sürüyor. Bu durum tüccarları tehlikeli bir durumda bırakıyor.

BTC Piyasası: Balinalar, Hacklenen O Altcoin’i Ziyanına Satmaya Başladı! 1

PEPE’ye ait olumsuz bir bakış açısına sahip trader’lar için son balina süreci cazip bir fırsat sunabilir. Kimileri, mümkün bir çöküşü öngörerek altcoin üzerinde short konum fırsatları gözlüyor. Bu düşüş eğilimi devam ederse rapor, PEPE’nin fiyatının %10’a kadar düşme ihtimali kelam konusu. Bu da ruhsal takviye düzeyi 0,0000007 dolara yol açacak.

Pepe Coin’in Telegram kanalı risk altında

Bugün PEPE’yi çevreleyen haberler Telegram kanalıyla ilgiliydi. Takımın resmi açıklamalarına nazaran, eski Telegram hesabı ele geçirildi ve “artık” onların denetimi altında değil. Güncelleme, “lordkeklol” isimli hesabın, dolandırıcılık teşvik eden, insanları aldatan ve başka kripto para ünitelerini piyasaya süren yetkisiz bir kullanıcı tarafından taarruza uğradığını söyledi. Hack haberi, altcoin piyasasına şok dalgaları yönderme de kâfi oldu.

Son olarak, PEPE, mevcut kurucuları ortasında bir çatışma yaşıyor. 24 Ağustos’ta beklenmedik süreçler gerçekleşti. PEPE kurucusu rezervlerinin tamamını piyasa boşalttı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap