Balinalar Ethereum (ETH) stokluyor!

Balinalar Ethereum (ETH) stokluyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Balinalar Ethereum (ETH) stokluyor!

Bitcoin’in (BTC) çakılmasıyla birlikte hareketlenen balinalar, Ethereum (ETH) alımlarını güçlendirdi.

SpaceX’in 373 milyon dolarlık BTC satışı yaptığının bildirilmesi, kripto paraları sallamaya devam ediyor. BTC’nin 25.130 dolara iğne atmasıyla 1550 dolara kadar sarkan Ethereum (ETH), SEC’in ETF konusuna yeşil ışık yakmasından adeta güç buldu. Öbür altcoin’lere oranla çok daha süratli bir halde toparlayan ETH, şu an için 1685 dolardan süreç görüyor. ETH tarafındaki teknik ve temel yapının sağlam duruşu, balinaların da ilgisini çekti.

Ulaş Utku Bozdoğan: Balinalar Ethereum (ETH) stokluyor! 1

ETH’ye olan ilgi artıyor

Onchain datalarıyla tanınan Lookonchain, dün geceden beri ETH hakkında çarpıcı datalar yayımlıyor. Şirket, piyasa çökerken Coinbase’e 8 milyon dolardan fazla (5.000 ETH’nin) yatırıldığı bilgisini paylaştı. İki farklı balina da, yaklaşık olarak birebir dakikalarda 9 milyon dolar pahasında ETH alımı yaptı. Ek olarak farklı bir balina, Compound’a 6.72 milyon dolar pahasında 3.998 adet ETH yatırdı. Yine birebir balina, 1.652 dolardan 3.027 ETH satın aldı.

SEC’in ETH ETF’lerine yönelik olumlu hali, balinaların ilgisini çekmiş görünüyor. Piyasanını düşüşüyle birlikte direkt olarak altcoin’lerin başkanına yönelen balinaların geneli, portföylerindeki ölçüsü artırıyor. 1810 dolardan düşüşe geçen ETH, 1550 dolara temas ettikten sonra 1685 dolara geldi. Öbür altcoin’lere oranla daha güçlü sinyaller veren ETH’nin nasıl bir fiyat hareketi sergileyeceği ise merakla takip ediliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Balinalar Ethereum (ETH) stokluyor! 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap