Balinalar, Düşüşte Zulalarını Bu Altcoin’lerle Dolduruyor!

Balinalar, Düşüşte Zulalarını Bu Altcoin’lerle Dolduruyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Balinalar, Düşüşte Zulalarını Bu Altcoin’lerle Dolduruyor!

Kripto para piyasasında toparlanma çalışmaları sürüyor. 1.6 trilyon dolara kadar gerileyen toplam piyasa değeri, 25 ve 26 Ocak’ın güçlü alımlarıyla yukarı yönlü ilk adımını attı. Diğer yandan, altcoin balinaları biriktirmeye devam ediyor. Bu yazıda, Santiment ve WhaleStats verilerine göz atalım ve süreçteki balina davranışlarını analiz edelim.

Altcoin balinaları Ethereum ve Shiba Inu stokluyor

Santiment tarafından sağlanan piyasa verilerine göre, Ethereum balinaları 10.000’den fazla coin tutan Ethereum adreslerinin sayısı ATH’ye ulaştığı için yaklaşık 500 milyon dolar değerinde ETH kaparak düşüşü satın almaya karar verdiler. Büyük Ethereum adreslerinin sayısını izleyen bir grafik, hem finansal hem de kripto para piyasalarındaki düzeltme nedeniyle ETH fiyatı son birkaç hafta içinde neredeyse %30 düştüğü için güçlü bir artışla karşı karşıya kaldı. Santiment’e göre grafikte görünen artış, Ethereum’un fiyatının 4.820 dolara yükselerek 5.000 dolara yükseldiği Kasım ayından bu yana en güçlü değişiklikti. Balina birikimi ardından bireysel yatırımcılarda ralliye katıldı ve çok sayıda kripto para satın almaya başladı. Birden fazla ETH’ye sahip adresler için aynı verilerin gösterdiği gibi, küçük cüzdanların sayısı şimdiden 1,4 milyona ulaştı.

https://twitter.com/santimentfeed/status/1486256543725240323

Kriptokoin.com olarak derlediğimiz haftanın altcoin haberlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Shiba, Ethereum balinaları arasında popülerliği sürdürüyor

En büyük 1.000 Ethereum cüzdanını inceleyen WhaleStats verileri, başka bir altcoin zulasını daha ortaya çıkarıyor. Son gelişmelerde firma, balina cüzdanlarındaki Shiba Inu sermayesinin son 24 saatte 100 milyon dolar arttığın bildirdi. Yazım sırasında, balinalar 1,2 milyar dolarlık Shiba Inu’ya sahipken, FTT Token Ethereum ağındaki en büyük hold olarak ilk sırada yer alıyor.

BTC Piyasası: Balinalar, Düşüşte Zulalarını Bu Altcoin’lerle Dolduruyor! 1

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap