Balinalar, Büyük Duyuru Öncesi Bu Altcoin’den Süratle Alıyor!

Balinalar, Büyük Duyuru Öncesi Bu Altcoin’den Süratle Alıyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Balinalar, Büyük Duyuru Öncesi Bu Altcoin’den Süratle Alıyor!

Yaklaşan duyuru beklentisiyle, en büyük Ethereum balinaları bir altcoin projesinde yüklü birikime geçti.

Balinalar beklenen altcoin duyurusu öncesi yerlerini alıyor

WhaleStats tarafından sağlanan verilere göre, ‘Gimli’ isimli ETH balinası, 11,3 milyon dolar karşılığında 421,3 milyar SHIB satın aldı. Bu işlem, Shiba geliştirici ekibinin geçtiğimiz günlerde, “projeyi izlemeye devam edin” çağrısından son gerçekleşti. Bu habere cevaben Shiba Inu fiyatı yükseldi ve büyük ETH cüzdanlarının da yeni gelişmelerle ilgilendiği görülüyor. SHIB, bu eylemin bir sonucu olarak son 24 saat içinde ETH balinaları tarafından satın alınan ilk 10 token listesine katıldı. Satın alınan en değerli dördüncü kripto olarak listelendi. Bu arada, Shiba, balinalar tarafından son yedi ve otuz gün içinde satın alınan altcoin’lerin listesine katıldı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Balinalar, Büyük Duyuru Öncesi Bu Altcoin’den Süratle Alıyor! 1

WhaleStats’a göre, altcoin balinaları son 24 saat içinde yaklaşık 16 milyon dolar değerinde 622 milyar Shiba Inu topladı. Arka arkaya iki satın almada Gimli, kendi başına yaklaşık 421.370.420.624 SHIB (yaklaşık 11.31 milyon dolar) biriktirdi. İstatistiklere göre, en büyük ETH balinaları neredeyse 1.4 milyar dolar Shiba Inu’ya sahip. Diğer kripto paraların yanı sıra, balinaların toplam varlıklarının %14,33’ünü oluşturuyor.

LEASH fiyatı hype dalgasına %27’den fazla yükselişle eşlik ediyor

ShibaArmy’den “Milkshake”, Shiba Inu’nun açıklamasına yanıt olarak adaya benzeyen bir GIF yayınladı. Sonuç olarak, geçen haftadan bu yana, Shiberse (SHIB’nin kendi metaverse’i) hakkında çok fazla konuşma yapıldı. Doge Killer (LEASH), daha önce belirtildiği gibi, SHIB’nin metaverse’sindeki arazi parsellerinin satın alınmasında öncelikli token olacak. Son 24 saatte, Leash’in fiyatı %28’in üzerinde arttı. 24 saatlik işlem hacmi de %273 artarak 12.089.243 dolara yükseldi. Yazım sırasında, Doge Killer ortalama 1,736.15 dolardan işlem görüyor. Bitcoin ve büyük hacimli altcoin’lerin hafif düzeldiği bu süreçte kazanımının bir kısmını iade etti.

Ulaş Utku Bozdoğan: Balinalar, Büyük Duyuru Öncesi Bu Altcoin’den Süratle Alıyor! 2

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Shiba Inu ekosistemi ShibaSwap 2.0, Shibarium ve Shibverse projelerine hazırlanıyor. Ekip tarafından yapılan yakın tarihli açıklamalara buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap