Balinalar Bu Altcoin’i Stokluyor: Bu ise Binance’e Aktarılıyor!

Balinalar Bu Altcoin’i Stokluyor: Bu ise Binance’e Aktarılıyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Balinalar Bu Altcoin’i Stokluyor: Bu ise Binance’e Aktarılıyor!

Sürekli gelişen altcoin dünyasında, büyük yatırımcılar kritik ehemmiyet taşıyor. Çünkü birçok yatırımcı tarafından balinalar, yakından takip edilmekte. Çünkü bu büyük yatırımcılar, piyasayı etkileme imkanına sahip. 3 Eylül günü de çeşitli tokenler ve bunlarla bağlı Blockchain ağları ortasında kayda bedel bir faaliyete şahit oldu. Makul iki altcoin, DYDX ve CYBER, hem kripto meraklılarının hem de analistlerin dikkatini çekti. İşte detaylar…

Balinalar, tanınan altcoin DYDX’i biriktiriyor

The Veri Nerd’ün bilgilerine nazaran, tanınan bir merkezi olmayan borsa dYdX’in altcoin projesi gündemde. Çünkü DYDX, son 24 saat içinde çeşitli borsa platformlarında en çok süreç gören token olarak dalgalar yarattı. Alım satım faaliyetlerindeki bu artış kripto topluluğunda dalgalanmalara yol açarak iki kripto balinasının kayda kıymet birikimine dikkat çekti. 0xe52 ve 0x68e ile başlayan adreslerle bağlantılı cüzdanlar, son 7 gün içinde sessizce 2,92 milyon DYDX topladı. Yaklaşık 5,7 milyon  dolar bedelindeki bu birikim, DYDX token başına ortalama 1,95 dolar fiyatla gerçekleşti.

Bu balinaların böylesine değerli bir faaliyet göstermesi, bu kripto para ünitesiyle ilgili uzun vadeli niyetleri hakkında spekülasyonlara yol açtı. Altcoin piyasası ani fiyat dalgalanmalarına ve beklenmedik hareketlere yabancı değil. Lakin bu balinaların hareketleri DYDX’in gelecekteki yörüngesine ait bedelli bilgiler sağlayabilir. Şu anda DYDX’in fiyatı 2.08 dolar düzeylerinde. Yani balinalar kâr elde etmiş üzere duruyor.

CYBER, Binance’e gönderildi

Ayrı bir gelişme olarak, son vakitlerde Binance’te ve birçok büyük borsada listelenmesiyle bilinen CYBER, on-chain faaliyetlerde bir artış gördü. On-chain Yu Jin’e nazaran bu faaliyet, CYBER’ın 7 dolardan süreç gördüğü 29 Ağustos’tan fiyatının 13 dolara ulaştığı 2 Eylül’e kadar yakından takip edildi. Bu mühlet zarfında Upbit’in cüzdan adresinde tutulan altcoin ölçüsü istikrarlı bir biçimde artarak yaklaşık 3,94 milyon CYBER ile doruğa ulaştı. Lakin, CYBER’ın fiyatının 9 dolar olduğu 2 Eylül günü akşamından itibaren Upbit’in cüzdanından değerli ölçüde CYBER transfer edilmeye başlandı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Balinalar Bu Altcoin’i Stokluyor: Bu ise Binance’e Aktarılıyor! 1

Son bilgilere nazaran, çoğunluğu Binance borsasına akan yaklaşık 3,6 milyon CYBER tokenı transfer edildi. Bu hareket, kripto topluluğu içinde merak uyandırdı. Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere dün, Upbit ve Binance’teki CYBER fiyatı ayrışmıştı. Hatta bir noktada Upbit’te CYBER, Binance’teki fiyatından yüzde 160 kadar yüksekte idi. Altcoin grubu, bu sebeple likidite meşakkati yaşadı. CYBER’ın zincir içi aktivitesindeki bu ani artışın ve akabinde Binance’e transferin gerisindeki nedenler spekülatif olmaya devam ediyor. Çünkü bir coinin borsaya aktarılması satış konusunda telaşa yol açabiliyor. Fakat, analistler, önümüzdeki günlerde CYBER’ın fiyat dinamiklerini etkileyebilecek potansiyel gelişmeler için durumu yakından takip ediyor.

İki farklı gelişme dikkat çekiyor

Sonuç olarak, 3 Eylül kripto para dünyasında iki farklı öyküye dikkat çekti. Birincisi DYDX’in kayda paha birikimlerden kaynaklanan süreç hacmi artışı. İkincisi ise CYBER‘ın kıymetli bir kısmı Binance’e aktarılan on-chain faaliyet artışı. Her iki kıssa balinaları içerdiği için dikkatleri üzerine çekiyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap