Balinalar, Bu Altcoin’e Yüklendi: Binlercesini Satın Aldılar!

Balinalar, Bu Altcoin’e Yüklendi: Binlercesini Satın Aldılar!

Paylaş
BTC Piyasası: Balinalar, Bu Altcoin’e Yüklendi: Binlercesini Satın Aldılar!

Kripto para piyasasında yaşanan değerli bir gerilemenin akabinde, zeki balinalar harekete geçti. Çünkü düşen fiyatların sunduğu potansiyeli kıymetlendirme konusundaki hünerlerini sergiliyor. İşte balinaların en son altcoin alımları…

Balinaların odağında bu altcoin var

Bu gelişmekte olan hikayenin dikkat cazip oyuncularından biri, beş aylık bir uykudan sonra yine uyanan bir balina. Bu yatırımcı mert bir atakla, yalnızca 21 saat evvel 1,52 milyon USDC kullanarak, ortalama 907,4 Ethereum satın aldı. Piyasa bu stratejik manevrayı çarçabuk fark etti ve bu varlığı, kurnaz süreç geçmişine dayanarak “akıllı balina” olarak nitelendirdi. Evvelki tüm ETH alım satım döngülerinde düşük değerleme anlarında alım ve zirve noktalarında satış yapma modeliyle tanınan bu balinanın hesaplanmış atakları değerli temettüler sağladı. Kârının şu anki iddiası 600.000 dolar üzere etkileyici bir sayı.

“0xee2” olarak tanımlanan bir öteki balina da kıymetli bir yatırımla sahneye çıktı. Bu varlık, tamamı ortalama 1,683 dolar fiyattan satın alınan 5.120 wrapped ETH (WETH) ve ek 1.506 ETH satın almak için 11,15 milyon USDC tahsis etti. Bu stratejik atağa başlamadan evvel “0xee2” balinası, önde gelen merkezi olmayan bir borç verme platformu olan Aave’den 8 milyon USDC kredi almak için başlangıçta 6.676 ETH ve 2.747 staked ETH (stETH) yatırmıştı.

Balinalar kâr elde ediyor

“0x828” takma ismiyle faaliyet gösteren üçüncü bir cüzdan da dikkat çekti. Bu varlık, ortalama 1,682 dolar fiyattan 2,6 bin ETH almak için toplam 4,38 milyon dolar harcadı. Bilhassa, “0x828” evvelki iki ETH alım satım döngüsünde 14,17 milyon dolarlık etkileyici bir kâr elde etmişti. Şu anda, elinde 22.601 ETH tutuyor. Bu da mevcut piyasa fiyatında 37,8 milyon dolarlık bir pahaya karşılık geliyor.

Tecrübeli yatırımcıların bu stratejik atakları, Ethereum’un uzun vadeli potansiyeline duydukları itimadın yanı sıra piyasa dalgalanmalarından faydalanma marifetlerini de gösteriyor. Kripto para ünitesi alanı gelişmeye devam ederken, bu balinaların hareketleri, kripto varlık alanında oyundaki karmaşık dinamiklerin bir delili olarak duruyor.

Ethereum ekosisteminde son gelişmeler neler?

Bu sırada, Ethereum geliştiricileri, ağa 1,6 milyar Holesky testnet ETH’si getirmeyi amaçlayan Holesky isimli yeni bir testnet sunmayı planlıyor. Ethereum’un çekirdek geliştiricileri, Blockchainin kapsamlı gelişimini arttırmak gayesiyle Holesky için 1,4 milyon doğrulayıcının değerlendirildiğini vurguladı. Ethereum Yürütme Katmanı Toplantısı 168 sırasında çekirdek geliştiricilerden Tim Beiko tarafından bildirildiği üzere, Parithosh Jayanthi kısa müddet evvel başlatılan devnet-8 ile ilgili bir güncelleme paylaştı. Beiko, birtakım müşterilerin zorluklarla müsabakasına karşın, birçoklarının ele alındığını yahut düzeltildiğini belirtti.

BTC Piyasası: Balinalar, Bu Altcoin’e Yüklendi: Binlercesini Satın Aldılar! 1

Özellikle Lighthouse, çözmeyi planladıkları bir sorun olan nplex dayanağının kaldırılması nedeniyle bir meseleyle karşılaştı. Ayrıyeten Beiko, Ethereum JS’nin blok üretimi sırasında birden fazla “forkChoiceUpdated çağrısı” ile ilgili bir yanılgıyı düzelttiğini açıkladı. Geth ve Nethermind’deki lansman öncesi aksaklıklar tespit edildi ve düzeltildi. Ethereum geliştiricisi ayrıyeten Ethereum Vakfı’nın Devops takımının lansman öncesi testler için Kurtosis Tech ile güçlerini birleştirdiğini ve test senaryolarını artırmada bu gruptan yararlanmayı öngördüğünü belirtti.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap