Balinalar Bu Altcoin’e Hamle Ediyor: Fiyat Artıyor!

Balinalar Bu Altcoin’e Hamle Ediyor: Fiyat Artıyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Balinalar Bu Altcoin’e Hamle Ediyor: Fiyat Artıyor!

Popüler altcoin projesi Shiba Inu (SHIB)’nun fiyatı artma eğilimi gösterirken balinalar 9 milyar SHIB satın aldı. Etherscan verilerine göre balinalar 9 milyardan fazla Shiba Inu (SHIB) satın alırken, kripto paranın fiyatı giderek artmaya devam ediyor. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Ulaş Utku Bozdoğan: Balinalar Bu Altcoin’e Hamle Ediyor: Fiyat Artıyor! 1

“Dogecoin Katili” popüler altcoin SHIB fiyatında neler oluyor?

Etherscan, son birkaç saat içinde üç kripto cüzdanının toplam 9 milyar tokenden fazla SHIB girişi gördüğünü ve bunun büyük bir satın alma anlamına gelebileceğini gösteriyor. Son iki hafta içinde, ikinci en büyük meme kripto para birimi SHIB, 14 Ocak’taki 0.00003227 dolar seviyesinden düşerek ağır bir düşüş yaşadı. Bugün, 29 Ocak’ta, meme kripto parası neredeyse yüzde 5’lik hafif bir artış gösteriyor ve bu yazı yazılırken 0.00002148 dolardan işlem görmeye devam ediyordu. Balinalar son zamanlarda daha fazla Shiba Inu (SHIB) satın alıyor. Bu haftanın başlarında Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere, en büyük 1000 Ethereum (ETH) balinasından ikisinin 106 milyarlık büyük bir Shiba Inu (SHIB) satın alımı gerçekleştirdiği görüldü.

Ulaş Utku Bozdoğan: Balinalar Bu Altcoin’e Hamle Ediyor: Fiyat Artıyor! 2

Genel olarak, WhaleStats tarafından yakın zamanda paylaşılan verilere göre, ETH balinaları şimdi 1.5 milyar dolarlık şaşırtıcı bir SHIB’e sahipler. Kripto piyasaların düzeltme gördüğü, Bitcoin ve birçok altcoin projesinin çöküş yaşadığı dönemleri balinaların alım fırsatı olarak değerlendirdiği biliniyor. Yakın zamanda alınan bilgilere göre, 6,5 milyar SHIB kripto balinalar tarafından bir saat içinde toplanmıştı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap