Balinalar, Bu 3 Altcoin’den Alırken Bu 3’ünü Satıyor!

Balinalar, Bu 3 Altcoin’den Alırken Bu 3’ünü Satıyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Balinalar, Bu 3 Altcoin’den Alırken Bu 3’ünü Satıyor!

Santiment’e göre, kripto balinaları hızlı bir şekilde üç altcoin projesinden satın alırken, diğer üçünü de piyasaya boşaltıyor. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Santiment: Balinalar bu 3 altcoin projesinden satın alıyor!

Kripto analiz firması Santiment, 100.000 ila 10 milyon Sushi (SUSHI) arasında tutan adres sayısının, hızla artığını yani balinaların altcoin’den stokladığını belirtiyor. SUSHI, merkezi olmayan borsa SushiSwap’ın yönetim tokenidir. Piyasa değerine göre 114. sıradaki kripto para, yazı yazılırken 4,2 dolardan işlem görüyor.

Santiment, balinaların aynı zamanda akıllı sözleşmeleri gerçek dünya verileriyle bağlayan bir ağ olan Band Protocol için yönetim tokeni olan BAND‘ı da satın aldığını söylüyor. 10.000 ila 1 milyon BAND arasında tutan adresler artık kripto para arzında altı ayın en yüksek seviyesine sahip. Piyasa değerine göre 285. sıradaki kripto para olan BAND, yazı yazılırken 4,99 dolardan işlem görüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Balinalar, Bu 3 Altcoin’den Alırken Bu 3’ünü Satıyor! 1

Santiment: Balinalar bu 3’ünü ise piyasaya boşaltıyor!

Ek olarak büyük adresler, merkezi olmayan kripto para borsası Uniswap için yerel token olan UNI’yi biriktiriyor. 10.000 ila 1 milyon UNI arasında tutan adresler, şimdi ilk kez varlığın arzının %10’undan fazlasını elinde tutuyor. Piyasa değerine göre 33. sıradaki kripto para olan UNI, yazı yazılırken 11.23 dolardan işlem görüyor.

Santiment’e göre, balina adresleri Aragon (ANT), Chainlink (LINK) ve OMG Network’ü (OMG) satıyor gibi görünüyor. Aragon, Ethereum Blockchain’inde merkezi olmayan bir yönetim platformudur. Chainlink, merkezi olmayan bir oracle ağıdır. OMG Network ise Ethereum’da güvenli ve hızlı transferler için kurumsal bir çözümdür.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap