Balinalar Bu 2 Altcoin’i Satıyor! Ralliyi Pahalandırıyor

Balinalar Bu 2 Altcoin’i Satıyor! Ralliyi Pahalandırıyor

Paylaş
BTC Piyasası: Balinalar Bu 2 Altcoin’i Satıyor! Ralliyi Pahalandırıyor

LEVER fiyatı gün içinde %20’nin üzerinde paha kazanırken, ünlü piyasa yapan DWF Labs satış hazırlığı yapıyor. Bir öbür altcoin balinası ise bu altcoin projesini gözüne kestirdi…

DWF Labs, altcoin fiyatları yükselirken borsa cüzdanlarını dolduruyor

Geçtiğimiz dakikalarda, gözlemcilerin dikkatini çeken büyük bir altcoin transferi gerçekleşti. EmberCN’nin takip ettiği bilgilere nazaran, DWF Labs, Binance’e 1,8 milyar LEVER aktardı. Bu transfer, yaklaşık 3,1 milyon dolar kıymetindeydi.

Yüklü transfer, piyasa gözlemcileri ve yatırımcılar ortasında süratle spekülasyonlara yol açtı. DWF Labs’ın neden bu kadar büyük bir ölçüsü Binance’e aktardığı, şirketin hangi stratejik hareketi planladığı merak konusu oldu. EmberCN, şirketin sıradaki atağı hakkında geçmiş transferlerle birkaç ipucu sağlıyor.

Dikkat çeken nokta, bu transferden yalnızca birkaç saat evvel, DWF Labs’ın “LeverFi: Farming Reserves” olarak işaretli bir cüzdandan tam olarak birebir ölçüde, 1,8 milyar LEVER almasıydı. Bu alım sırasında LEVER’in kıymeti yaklaşık 2,85 milyon dolardı. Kısa mühlet içinde LEVER’in bedelindeki bu artış, DWF Labs’ın bu altcoinle ilgili olumlu bir beklentisi olabileceğini akıllara getiriyor.

EmberCN’nin raporlarına nazaran, bu tıp büyük transferler ekseriyetle piyasada değerli hareketliliklere neden olabilir. Bu nedenle, yatırımcılar ve piyasa analistleri, LEVER ve gibisi altcoinlerdeki hareketleri yakından takip ediyorlar.

DWF Labs’ın transferi, LEVER fiyat rallisinin ortasında geldi

Son vakitlerde altcoin piyasasındaki hareketlilik devam ediyor. Bilhassa LeverFi (LEVER) üzere altcoinler, yatırımcıların radarında değerli bir yer tutuyor. Bugünkü bilgilere nazaran, LeverFi’nin fiyatı 0.00173864 dolar düzeyinde. Son 24 saatte %12.54’lük bir artışla dikkat çeken bu altcoin, son 7 günde ise %34.25’lik bir paha yararı yaşadı.

BTC Piyasası: Balinalar Bu 2 Altcoin’i Satıyor! Ralliyi Pahalandırıyor 1

Ethereum’da satış baskısı altında

Bir başka süreçte Lookonchain, bir balinanın yüklü ETH satışlarını bildirdi. Uzun müddettir hareketsiz kalan  Ethereum cüzdanı, 2,591 ETH’sini yaklaşık 4.18 milyon dolar karşılığında satışa sundu. Bu cüzdan, 2018 Kasım’ından beri bu ETH’leri elinde tutuyordu. O periyotta Ethereum’un pahası yalnızca 110 dolar civarındaydı. Şu anda Ethereum’un kıymeti 1,634 dolar. Bu da balinanın ETH varlığının neredeyse beş yıl içinde %1,385 arttığı manasına geliyor.

Lookonchain, bu dev transferin akabinde balinanın Ethereum’unu USDT ve DAI isimli stablecoinlere dönüştürdüğünü belirtti. Fakat bu, uzun mühlet hareketsiz kalan ve sonrasında büyük ölçüde Ethereum satan tek cüzdan değil. Geçen hafta, diğer bir balina 10,000 ETH’yi, yani 16.5 milyon dolarlık rezervini satışa sundu. Bu balina daha sonra bu Ethereum’ları Binance, KuCoin ve OKX borsalarına transfer etti.

Lookonchain’e nazaran, bu ikinci balina bu hafta 10,000 ETH daha transfer etti. 2023’ün ikinci ve üçüncü çeyreklerinde Ethereum balinalarının dikkat çeken bir satış trendi olduğunu gözlemliyoruz. Kripto tahlil şirketi Santiment’e nazaran, bu periyotta Ethereum balinaları satışa yönlendi. Santiment’in pazarlama yöneticisi Brian Quinlivan, son yılın en yüksek düzeyi olan 2,120 dolara ulaşılırken bu balinaların kâr realizasyonuna gittiğini belirtti. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, son haftalarda balinaların kırmızı listesinde yer alıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap