Balinalar Birikim Yaparken Binance Listeli Altcoin’e Para Yağıyor

Balinalar Birikim Yaparken Binance Listeli Altcoin’e Para Yağıyor

Paylaş
BTC Piyasası: Balinalar Birikim Yaparken Binance Listeli Altcoin’e Para Yağıyor

Bugün iki altcoin için değerli bir gelişme var. Üstelik iki kripto para ünitesi de başkan kripto para borsası Binance’de süreç görüyor. Ayrıntılara bakalım.

Altcoin Aelf (ELF) için devasa hamle

Aelf (ELF), bugün 50 milyon dolarlık bir teşebbüs fonunu açıkladı. Altcoin Aelf Ventures’ın bu stratejik atılımı ELF için şimdiden olumlu bir ivmeyi tetikledi. Aelf Ventures’ın hayata geçirilmesi, yüksek performanslı Layer 1 teknolojisi ve sınırsız ölçeklenebilirlik sunan çoklu yan zincirleriyle tanınan bir proje olan Aelf için kıymetli bir kilometre taşına işaret ediyor.

BTC Piyasası: Balinalar Birikim Yaparken Binance Listeli Altcoin’e Para Yağıyor 1

Yeni kurulan Aelf Ekosistem Fonu 50 milyon dolar bedelinde. Ayrıyeten altcoin Aelf’in kapsayıcı misyonuyla meselesiz bir halde uyumlu. Web2’den Web3’e geçişin ön saflarında yer alan öncü gruplara stratejik olarak yatırım yapıyor. Öteki taraftan  verimli ve etkileşimli bir geleceği katalize ediyor.

Çığır açan bir girişim

Bu çığır açan teşebbüs, takviyesini hem altcoin Aelf ekosistemindeki hem de daha geniş çoklu zincir ortamındaki yenilikçi blockchain projelerine genişletiyor. Ayrıyeten Aelf Ventures, dünya merkezi olmayan bir Web3 çağına hakikat ilerliyor. Başka taraftan inanılmaz beyinler ve çığır açan projeler için yol gösterici bir ışık olmayı amaçlıyor. Aelf Ventures Lideri Hazel Zhang, fonun vizyoner hedefini lisana getirdi. Onun sözleriyle;

“Aelf Ventures, merkezi olmayan bir Web3 çağına hakikat ilerliyor. Öteki taraftan fevkalâde zihinlere ve çığır açan projelere ışık tutan bir fener olarak duruyor. Misyonumuz açık: fikirleri altcoin Aelf’in özüyle örtüşen tutkulu ve niyetli kuruculara yatırım yapmak. Ayrıyeten vizyonumuzu paylaşanları desteklemek.”

BTC Piyasası: Balinalar Birikim Yaparken Binance Listeli Altcoin’e Para Yağıyor 2

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda elindeki 50 milyon dolarla altcoin Aelf Ventures, Web2’den geleceğin merkezi olmayan ve etkileşimli web’ine problemsiz bir geçiş sağlayan Web3 ekosisteminde inovasyonu desteklemek ve yönlendirmek için güzel bir pozisyona sahip olacak.

Balinalar altcoin LINK topluyor

Santiment, altcoinlerin kademeli olarak tekrar canlanışını vurguluyor. Santiment’in son raporu, Chainlink’in balina adreslerinde artan aktiviteye işaret ediyor. Santiment’e nazaran, bu tesirli adresler son üç gün içinde yaklaşık 10 milyon dolar bedelinde altcoin LINK biriktirdi. Bilhassa, şu anda 10.000 ila 100.000 LINK tutan 3.127 cüzdan bulunuyor.

BTC Piyasası: Balinalar Birikim Yaparken Binance Listeli Altcoin’e Para Yağıyor 3

Santiment, 10.000 ila 100.000 aralığında LINK tutan kıymetli sayıda cüzdana işaret ediyor. Buna nazaran altcoin Chainlink’in birikim çılgınlığının yoğunluğunun altını çiziyor. Öbür taraftan bu adresler yalnızca üç gün içinde 9,6 milyon dolar kıymetinde altcoin LINK satın aldı. Ayrıyeten bu bilgiler, yatırımcıların stratejik olarak LINK token varlıklarını artırdıklarını gösteriyor. Uzmanlar bu birikimi Chainlink (LINK) için yükseliş eğiliminin umut verici bir göstergesi olarak yorumluyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap