Balinalar, Binance’de Bu Altcoin’den Muazzam Ölçüde Sattı!

Balinalar, Binance’de Bu Altcoin’den Muazzam Ölçüde Sattı!

Paylaş
BTC Piyasası: Balinalar, Binance’de Bu Altcoin’den Muazzam Ölçüde Sattı!

Geçtiğimiz saatlerde, devasa büyüklükte birkaç altcoin balinası, makul coin’lere odaklanan yüklü satım alımlar gerçekleştirdi. Fiyatlar yükselmeye devam ederken, balinalar Binance ve Uniswap’tan kar almakta geç kalmıyor.

Milyonlarca altcoin satın alan balinalar fiyatlar yükselirken ‘hızla satıyor’

Kripto para piyasası, geçtiğimiz 24 saat içinde hacim ve fiyat açısından bariz bir yükseliş kaydetti. Bu ivme, kripto balinalarının kar alımlarını tetiklemek için kâfi bir sebep oldu. Etherscan tarafından sağlanan bilgiler, son bir saat içerisinde birkaç cüzdanın, yaklaşık altı milyar SHIB’i iki büyük kripto borsasına, Binance ve Uniswap’a aktardığını gösteriyor.

Fiyatların yükselmesiyle birlikte, balinalar SHIB alım ve satımı yapmaya devam ediyorlar. Süreç bilgilerine nazaran, 6 milyar SHIB, dört farklı süreçle Uniswap’e aktarıldı. Bu süreçlerden en büyüğü, 2.208.284.207 ve 1.472.189.471 Shiba Inu taşıyordu.

BTC Piyasası: Balinalar, Binance’de Bu Altcoin’den Muazzam Ölçüde Sattı! 1

3,1 trilyon SHIB risk altında

Balinaların neden olduğu satış baskısının yanı sıra, iflas eden kripto şirketi Voyager’de yüklü ölçüde SHIB satmak üzere.

Sıcak bir gelişmede, Binance’in ABD kolu, Voyager Digital’i satın alma muahedesini iptal ettiğini duyurdu. ABD’deki zorlayıcı düzenleyici ortam nedeniyle alınan bu kararın yanı sıra, iflas eden şirketin cüzdanında hala 260 milyon dolar bedelinde altcoin var. Bunların yarısı USDC olarak tutuluyor. Başka yarısı farklı stablecoin’lerde duruyor. Bilhassa, şirketin 32 milyon dolar kıymetinde 3.1 trilyon Shiba Inu tuttuğunu belirtelim. Şu anda bu coin’ler satılıp satılmayacağı büsbütün belirsizlik içinde.

SHIB fiyatı ne durumda? Altcoin boğaları bu düzeyleri tutmakta zorlanıyor

Shiba Inu, son patlayıcı fiyat hareketleriyle tekrar yatırımcıların ilgi odağı haline geldi. Şu anda 0.0000106 dolardan süreç gören SHIB, son 24 saate nazaran %5 civarında yükseliyor.

Bununla birlikte, gün içi düşük düzeyin 7 günün düşük düzeyi olan 0.00001012 dolara yakınlığı, SHIB’in aşağı taraflı baskı yaşamaya devam etmesi halinde öbür bir dayanak düzeyiyle karşılaşabileceğini gösteriyor. Öte yandan, 0,00001037 dolar direnç düzeyinin aşılması durumunda, sıradaki direnç düzeyleri sırasıyla 0,00001052 ve 0,00001073 dolar olacak. Bu da SHIB için potansiyel bir yükseliş eğilimine işaret ediyor.

BTC Piyasası: Balinalar, Binance’de Bu Altcoin’den Muazzam Ölçüde Sattı! 2

Son olarak, SHIB fiyatını ardındaki en kıymetli katalizörlerden biri Puppynet olacak. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, Shiba’nın Puppynet isimli beta sürümü 11 Mart’ta yayınlandı. O vakitten beri kendisine bağlı 14 milyondan fazla cüzdan kaydetti. Ayrıyeten, kısa müddet evvel piyasaya çıktın sonra 1.000’den fazla token ile faal kaldı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap