Balinadan Bu 2 Altcoin İçin Kestirimler: 10x Bekleniyor!

Balinadan Bu 2 Altcoin İçin Kestirimler: 10x Bekleniyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Balinadan Bu 2 Altcoin İçin Kestirimler: 10x Bekleniyor!

Tanınan bir kripto balinası olan Kaleo ve teknik analist Inmortal, piyasadaki son gelişmeleri fiyatlandıracak 2 altcoin’den bahsetti. 10x’e kadar yükseliş bekleyen analistler, bu gelişmelere işaret ediyor.

Kaleo, Elon Musk haberlerinin ortasında bu altcoin için varsayımlarını güncelledi

Ünlü kripto balinası Kaleo, Elon Musk’ın yeni X-App planlarından sonra Dogecoin (DOGE) için büyük bir hareket bekliyor. Kaleo, Musk’ın Dogecoin’i Twitter’a entegre etmeyi planladığını varsayım ediyor. Bu açıklamayı yakın bir mühlet içinde yapabileceğini düşünüyor.

Teknik açıdan analist, Dogecoin’in Bitcoin’e karşı olan grafiğinin uzun bir düşüş direncini kırdığını ve yükselişe geçtiğini söyledi. Lakin kısa vadede, DOGE’nin küçük bir piyasa düzeltmesi yaşayabileceğini söz etti.

Ulaş Utku Bozdoğan: Balinadan Bu 2 Altcoin İçin Kestirimler: 10x Bekleniyor! 1

Analiste nazaran, Dogecoin’in 0,10 dolar düzeyini geri alması ve hatta üzerine çıkması epey muhtemel. Bu nedenle, Dogecoin’in mevcut düzeylerinde birikmenin uygun bir fırsat olduğunu vurguluyor. DOGE şu anda hafif bir yükselişe 0,7 doların üzerinde süreç görüyor. Kaleo, gelecekte daha büyük bir yükseliş beklentisi içinde olduğunu söylüyor. Şimdiki DOGE tahlillerinde şunlara yer veriyor:

Tahmin etmem gerekirse, Elon’un DOGE’u X’e nasıl entegre etmeyi planladığını söylemesi birkaç gün, hatta tahminen birkaç hafta daha sürer. Bence bu sefer hakikaten bir şeyler yapıyor ve X’in yine markalaşması yalnızca bir tesadüf olmadığı için bunu biyografisine dahil etmesi de sağlam bir baht.

DOGE’nin bu aralıkta birikmesini aylardır teşvik ediyorum. Hala eklemek için âlâ bir yer olduğunu düşünüyorum. Sonunda 0,10 doların üzerine çıktığı vakit, bu süratli bir formda gerçekleşecek ve geçmişe bakıldığında tüm vakit çizelgesi bunun apaçık olduğunu söyleyecek.

Inmortal, Solana fiyatının 250 dolara ulaşacağını kestirim etti

SOL grafiğine göz atan bir başka analist, altcoin’in 2025’te bir noktada muhtemelen 250 dolara ulaşacağını iddia ediyor. Solana şu anda 24,30 dolardan süreç görüyor. Inmortal’ın gayesine ulaşması durumunda %971’in üzerinde bir artış olduğunu gösteriyor.

Ancak önümüzdeki aylarda analist, SOL’un yükseliş trendine devam etmeden evvel muhtemelen 20 doların altına düşeceğine inanıyor. Yeni tahlillerinde, “önce 40 dolar, sonra 20 dolar” diye yazdı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Balinadan Bu 2 Altcoin İçin Kestirimler: 10x Bekleniyor! 2

Chainlink (LINK)

Analist ayrıyeten, Chainlink’i (LINK) de yakından izliyor. LINK fiyatı geçen hafta yükseltme haberiyle hareklete geçti. Inmortal aslında bu türlü bir hareket beklediğini tabir etti.

Ulaş Utku Bozdoğan: Balinadan Bu 2 Altcoin İçin Kestirimler: 10x Bekleniyor! 3

Bitcoin (BTC)

Inmortal ayrıyeten, Bitcoin’in evvelki piyasa döngüsünün vakit çizelgesini takip etmesi halinde 2024’ün ikinci yarısında ATH düzeyi olan yaklaşık 69.000 dolara tekrar ulaşacağını iddia ediyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Balinadan Bu 2 Altcoin İçin Kestirimler: 10x Bekleniyor! 4

Kısa vadede, Bitcoin’in short squeeze ardında toplandığını görüyor. Short squeeze, short durumların neden olduğu bir sıkışmanın daha fazla ralliyi tetiklediği vakit ortaya çıkar. Analiste nazaran:

Şortlar açgözlü hale geliyor. Yalnızca eğlenmek için onları sıkıştıralım. Gözler 30.400 dolarda.

Ulaş Utku Bozdoğan: Balinadan Bu 2 Altcoin İçin Kestirimler: 10x Bekleniyor! 5

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap