Balina Yüklüce Altcoin Sattı: Yüzde 5.000.000 Kâr!

Balina Yüklüce Altcoin Sattı: Yüzde 5.000.000 Kâr!

Paylaş
BTC Piyasası: Balina Yüklüce Altcoin Sattı: Yüzde 5.000.000 Kâr!

Bir altcoin projesi son günlerde kripto para piyasasına tam manasıyla damgasını vurdu. Bu altcoin fiyatının astronomik yükselişi, bir balinanın neredeyse yüzde 5.000.000 kar etmesine yardımcı oldu. Arkham’ın datalarına nazaran, bir kripto traderı UniSwap üzerinden 263 dolara trilyonlarca meme coin satın aldı. Trader, birkaç milyon dolar kıymetinde satış yaptı. Fakat, hala yaklaşık 9 milyon dolarlık PEPE’ye sahip.

Tartışmalı altcoin üzerinden astronomik kar!

Sadece birkaç hafta evvel tanıtılan meme coin’i şu anda 1 milyar dolardan fazla pahaya sahip. PEPE Coin’in (PEPE) son derecede süratli yükselişi, herkesi şaşkına çevirdi. Piyasada bunun berbat sonuçlanacak bir heves olduğu ihtarlarına kulak asmayanlara devasa servetler kazandırıyor.

Buna eksiksiz bir örnek: dimethyltryptamine.eth isimli takma isimli bir trader oldu. Trader, üç hafta evvel trilyonlarca PEPE tokeni satın almak için yalnızca 263 dolar harcadı. Blockchain araştırma firması Arkham Intelligence’ın datalarına nazaran, bu eski cüzi ölçü, halihazırda sattıkları tokenlardan 3,8 milyon dolar kâra dönüştü. Ayrıyeten, kalan varlıkları yaklaşık 9 milyon dolar pahasında. Bu da neredeyse %5.000.000’luk bir kâr manasına geliyor.

Trader, kripto etraflarında tanınan bir sembol olan “kurbağa pepe” memine dayanan bir kriptonun baş döndürücü rallisinden yararlanıyor. Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, Nisan ayında piyasaya sürülen meme coin’in piyasa kıymeti Cuma günü şaşırtan bir halde 1 milyar doları aştı ve CoinGecko’ya nazaran, bir noktada 2023’ün en sıcak yeni çıkarılan tokenları ortasında yer alan Arbitrum’un ARB’sinden daha pahalı hale geldi.

BTC Piyasası: Balina Yüklüce Altcoin Sattı: Yüzde 5.000.000 Kâr! 1

İşlemlerin art planında ne var?

Ancak analistler, token piyasaya çıktığında bir avuç traderın kıymetli ölçüde PEPE aldığına dikkat çekiyor. Bu bağlamda PEPE Coin’in ağır mülkiyetine ait tasalarını lisana getiriyorlar. Blockchain dedektifi Lookonchain, direkt tokenin dağıtıcı kontratından fon alan pepecexwallet.eth’ye ilişkin bir cüzdana bağlı beş hesabın, ihraçtan sonra yalnızca 385 dolar karşılığında 8,87 trilyon PEPE’den fazla satın aldığını ortaya çıkardı.

Lookonchain tarafından insider cüzdanlar ortasında gösterilmeyen fakat en erken alıcılar ortasında yer alan Dimethyltryptamine.eth, Arkham’a nazaran 14 Nisan’da UniSwap kullanarak iki süreçte 263 dolar karşılığında 5,907 trilyon PEPE token satın aldı. Trader ayrıyeten gaz fiyatları için 17 dolar ödedi.

O vakitten beri, trader UniSwap’e günde birkaç sefer daha küçük ölçüler gönderdi. Böylelikle, karşılığında Ethereum (ETH) alarak kademeli olarak kar alıyor. Arkham datalarına nazaran, cüzdan geçtiğimiz ay UniSwap’e muhtemelen kâr amak için 3,8 milyon dolarlık PEPE gönderdi. Bu ortada, bunun 2,4 milyon dolarını son 24 saat içinde transfer etti.

BTC Piyasası: Balina Yüklüce Altcoin Sattı: Yüzde 5.000.000 Kâr! 2PEPE Coin traderı kâr elde ediyor / Kaynak: Arkham Intelligence

on dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap