Balina Varsayımları: Bu 6 Altcoin ‘Dik Patlama’ Yapabilir!

Balina Varsayımları: Bu 6 Altcoin ‘Dik Patlama’ Yapabilir!

Paylaş
BTC Piyasası: Balina Varsayımları: Bu 6 Altcoin ‘Dik Patlama’ Yapabilir!

Balina iddiaları gelmeye devam ediyor. Artık altı altcoin için değerli kestirimler var. Bilhassa patlama vurguları dikkat çekiyor. Ayrıntılara bakalım.

PEPE ve Dogecoin için tahminler

Önemli sayıda kullanıcı tarafından takip edilen kripto para analisti Kaleo’dan iddialar var. Buna nazaran altcoin Pepe’nin (PEPE) güçlü bir üst taraflı fiyat hareketine hazırlandığını öne sürüyor. Kaleo, PEPE’nin Mayıs ayında gözlemlenen düzeylere benzeri bir parabolik ralli için hazırlandığına inanıyor. Kripto para ünitesinin dayanak olarak yüksek bir vakit dilimi diyagonal direncini yine test etmesini bekliyor. Bu nedenle artıştan evvel PEPE’nin fiyatında kısa bir düşüş bekliyor. Kaleo’nun grafik tahliline nazaran, PEPE potansiyel olarak 0,0000019 dolar civarına yükselmeden evvel 0,0000011 dolar civarına düşecek.

BTC Piyasası: Balina Varsayımları: Bu 6 Altcoin ‘Dik Patlama’ Yapabilir! 1

Ayrıca Kaleo, Dogecoin’in önümüzdeki haftalarda Bitcoin’den (DOGE/BTC) daha güzel performans göstereceğini söylüyor. Altcoin DOGE’nin BTC karşısındaki performansının artacağını öne sürüyor. Grafik tahliline dayanarak, DOGE/BTC’nin ay sonuna kadar potansiyel olarak 0,000004 BTC’nin (0,12 $) çok üzerine çıkacağını söylüyor. Şu anda parite 0,00000259 BTC’den süreç görüyor. Ayrıyeten bu da 0,076 dolara denk geliyor.

BTC Piyasası: Balina Varsayımları: Bu 6 Altcoin ‘Dik Patlama’ Yapabilir! 2

Altcoin Solana için tahminler

Eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal açıklama yapıyor. Altcoin Solana’yı (SOL) 2018 ve 2019’daki ayı piyasası etabında Ethereum (ETH) ile karşılaştırdı. SOL’u ikinci en büyük kripto portföy tahsisi olarak elinde tutuyor. Buna nazaran Pal, Solana’nın Ethereum’un ayı piyasasından tüm vakitlerin en yüksek düzeylerine ulaşmasını taklit etme yolunda ilerlediğine inanıyor.

BTC Piyasası: Balina Varsayımları: Bu 6 Altcoin ‘Dik Patlama’ Yapabilir! 3

Raoul Pal, kripto piyasasının mevcut durumunu devasa bir makro yapının modülü olarak görüyor. Ayrıyeten üstel çağ, kripto para üniteleri ve niceliksel gevşemenin yakınsamasının gibisi görülmemiş bir fırsat olduğunu ileri sürüyor. Teknolojinin evriminin ve prestiji para ünitelerinin paha kaybetmesinin kripto varlık sınıfına değerli ölçüde yarar sağlayacağı kanısında. Öbür taraftan kriptoların önümüzdeki birkaç yıl içinde patlayıcı bir büyümeye yol açacağını söylüyor. Pal bu durumu hayatta bir sefer karşılaşılabilecek bir fırsat olarak görüyor. Buna nazaran fazla birikimlerini bu fırsata yönlendirmek istiyor.

Michael van de Poppe’de LINK ve Shiba tahmini

Poppe, Chainlink’in fiyatının 7,3 doların üzerinde kalması halinde potansiyel olarak 8,4 doların üzerine çıkabileceği fikrinde. Başka taraftan altcoin Shiba Inu (SHIB), yaklaşan Shibarium lansmanı ve başka gelişmelerle ilgili heyecan nedeniyle değerli çıkarlar elde etti. Poppe, olumlu trendin devam etmesi halinde fiyatın 0,000012 dolar civarına ulaşabileceğini öngörüyor.

BTC Piyasası: Balina Varsayımları: Bu 6 Altcoin ‘Dik Patlama’ Yapabilir! 4

Poppe ayrıyeten, Bitcoin halvingi öncesi piyasa kestirimine de yer veriyor. Buna nazaran kripto para piyasasının toplam pahasının yaklaşık 1,75 trilyon dolara çıkabileceğini belirtiyor.

Altcoin YGG için farklı vurgular

Ünlü trader The Flow Horse, düşük bedelli bir altcoin olan Yield Guild Games’in (YGG) öbür bir ralli tipine hazırlanıyor olabileceğini öne sürüyor. YGG, Ağustos ayının başında 0,18 dolardan 7 Ağustos’ta 0,75 dolara geldi. Buna nazaran %316’lık bir artış kaydetti. Kazanımlarının birçoklarını kaybetmesine ve şu anda 0,33 dolardan süreç görmesine karşın, The Flow Horse düzeltmeden sonra YGG’de yükselişini sürdürüyor. Ayrıyeten altcoinin evvelki dayanağını direnç olarak test etmeye çalışabileceğini düşünüyor.

BTC Piyasası: Balina Varsayımları: Bu 6 Altcoin ‘Dik Patlama’ Yapabilir! 5

Traderın grafiği, YGG için 0,532 dolar düzeyine yanlışsız öngörülen bir ralliyi gösteriyor. Buna nazaran btcpiyasasi.com olarak baktığımızda altcoin için %61’den fazla potansiyel bir artış olduğunu gösteriyor. Bununla birlikte, The Flow Horse’un amacı düşüş eğilimli bir düşük yüksek heyetim manasına geliyor. Bu yüzden, bu sıçramanın kısa ömürlü olması kelam konusu. Daha geniş kripto para piyasasıyla ilgili olarak da yorumları var. Buna nazaran, The Flow Horse yakın vadede bir kripto boğa piyasası beklemiyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap