Balina Şaşırttı: ARB, LDO ve Elindeki Bu 10 Altcoin’i Sattı!

Balina Şaşırttı: ARB, LDO ve Elindeki Bu 10 Altcoin’i Sattı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Balina Şaşırttı: ARB, LDO ve Elindeki Bu 10 Altcoin’i Sattı!

Verilere nazaran, 0x8c5 adresi altında faaliyet gösteren değerli bir kripto para balinası, birkaç gündür merkezi olmayan borsalarda (DEX) kıymetli süreçler gerçekleştirdi. Balinanın faaliyeti, stablecoinleri tercih ederek toplam bedeli 4,2 milyon doları bulan çeşitli altcoin satışını içeriyor. İşte detaylar…

Kripto para balinasının odağında bu altcoin projeleri var

Dikkatler, bu balina tarafından elden çıkarılan birinci üç varlığın (ARB, LDO ve FXS) üzerinde toplanıyor ve bunlar toplu olarak süreç gören toplam pahanın yarısından fazlasını temsil ediyor. Bilhassa 1,5 milyon ARB token’ının satılarak 1 milyon dolara alıcı bulması dikkat çekti. Öbür yandan, 624.000 LDO token’ı 953.000 dolar karşılığında elden çıkarıldı ve 92.900 FXS token’ı 521.000 dolar karşılığında el değiştirdi. Bu balinanın hareketlerini başkalarından ayıran şey, sattığı 12 varlıktan hiçbirinden büsbütün çıkmadığı için stratejik yaklaşımıdır.

Ulaş Utku Bozdoğan: Balina Şaşırttı: ARB, LDO ve Elindeki Bu 10 Altcoin’i Sattı! 1

Bunun yerine, 4,51 milyon dolar kıymetindeki varlıkların hala cüzdanında ya da likidite havuzlarında bulunmasıyla değerli bir hisseyi elinde tutmaya devam ediyor. Bu gelişmenin ilgi cazibeli tarafı, kripto para topluluğunun bu kıymetli süreçleri yönlendiren temel nedenler ve altcoin piyasasının gelecekteki yörüngesi için sahip oldukları potansiyel tesirler hakkında spekülasyon yapmasına neden oluyor. Süreç kıymeti 1 milyon doları aşan ARB’nin balina tarafından satılması, elindeki varlıklarda kıymetli bir değişim manasına geliyor. 624.000 LDO tokeninin 953.000 dolar fiyatında satılması, balinanın bu varlık üzerindeki uzun vadeli stratejisi ve görünümü hakkında soru işaretleri yaratmaktadır. FXS de birebir formda.

UNI, MKR, WLD, STG, WBTC, BLUR, WETH, Silo, LIT de satış gördü

Bir başka değerli altcoin olan UNI, balinanın neredeyse yarım milyon dolar fiyatındaki son süreçlerinin bir kesimiydi. Bu satış, hem uzmanları hem de meraklıları kripto piyasasındaki dalgalanma tesirleri konusunda spekülasyon yapmaya itiyor. Balinanın MKR’yi içeren 366.834,52 dolarlık süreci, kripto gözlemcilerinin merakını uyandırdı. Pahası 200.000 doların üzerinde olan WLD tokenlarının alım satımı, balinanın çeşitlendirme stratejisi ve bunun kripto ekosistemi üzerindeki tesiri hakkında ilgi alımlı bilgiler ortaya koyuyor. Başka yandan balinanın süreçlerinde STG’nin toplam 213.390,85 dolarlık varlığı, altcoin alanındaki hassaslığı etkileyebilecek portföy ayarlamalarına yönelik yaklaşıma işaret ediyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Balina Şaşırttı: ARB, LDO ve Elindeki Bu 10 Altcoin’i Sattı! 2

İşlem bedeli 100.000 doları aşan WBTC’nin satışı da dikkat çekti. Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere wBTC, wrapped Bitcoin’e işaret eder. Birebir halde, wrapped Ethereum da 76.676 dolarlık bir satış yedi.  BLUR tokenlerini içeren 117.338,83 dolarlık süreç de dikkat çekti. Balinanın 68.719,05 dolar kıymetindeki son süreçlerinde Silo’nun varlığı, bu stratejik atakların daha geniş tesirleri hakkındaki tartışmaları körüklüyor. Son olarak, 9.687,62 dolar pahasındaki LIT token satışı, balinanın varlık idaresi kararlarının karmaşık yapısının ve bunların altcoin piyasası üzerindeki potansiyel tesirinin altını çiziyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap