Balina Israrcı: Ziyana Karşın Bu Altcoin’leri Topluyor!

Balina Israrcı: Ziyana Karşın Bu Altcoin’leri Topluyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Balina Israrcı: Ziyana Karşın Bu Altcoin’leri Topluyor!

Son günlerde altcoin piyasasında yaşanan düşüşler, birtakım yatırımcıları birikim yapmaktan caydırmıyor. Raporlara nazaran, kimi balinalar milyonluk ziyana karşın satın almakta ısrar ediyor.

Bu balina, milyonluk kayba karşın altcoin satın almaya devam ediyor

Lookonchain’in raporlarına nazaran, bir balina UNIBOT, BITCOIN, LOOKS, HILO ve Dubbz tokenlerinden kıymetli ölçüde satın aldı. Son 30 gün içinde balina, toplamda 2.802 Ethereum (yaklaşık 4,73 milyon dolar) harcayarak bu 5 altcoin projesinden biriktirdi. Şu anki piyasa şartlarında, bu yatırımlar balinaya 1,05 milyon dolarlık bir ziyan yazdırıyor. Balina milyonluk ziyan yazdıran altcoin satın alımları şu formda:

  • UNIBOT: Balina, 868 ETH karşılığında 11.884 UNIBOT satın aldı ve 385.000 dolar kaybetti.
  • BITCOIN: 811 ETH ödeyerek 13,47 milyon BITCOIN alan balina, 484.000 dolar ziyan etti.
  • LOOKS: Bu altcoinden 769 ETH karşılığında 21,78 milyon adet satın alan balina, 94.000 dolar ziyanda.
  • HILO: Balina, 240 ETH ödeyerek 2,57 milyon HILO satın aldı ve 88.000 dolar kaybetti.
  • Dubbz: 114 ETH karşılığında 88.088 Dubbz satın alarak 5.000 dolar kar elde etti.

Bu büyük hareketler, altcoin piyasasında dikkat çeken kıymetli gelişmeler ortasında yer alıyor. Tıpkı vakitte yatırımcılar için değerli sinyaller veriyor. Balinanın gelecek atakları merak konusuyken, piyasa dinamikleri de yakından takip ediliyor.

UNIBOT, fiyat trendini bilakis çevirmek üzere

Telegram’ın TON üzerinde başlattığı self-custody cüzdanı, birçok tartışmayı da beraberinde getirdi. Bu yeni cüzdanın akabinde, Blockchain güvenlik şirketi CertiK, bir ihtar iletisi yayınladı. Firma, kullanıcıları Telegram bot tokenlarını kullanırken dikkatli olmaları konusunda uyardı. Toplumsal medya üzerinden paylaşılan raporlarına nazaran, CertiK bu tokenların yüzde kırkından fazlasının scam (dolandırıcılık) riski taşıdığını belirtti.

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere CertiK, bu tokenların popülerliğindeki artışın UNIBOT’un başarısına bağlı olduğunu vurguladı. UNIBOT, listelendiği birinci gününde yüzde 1300’lük bir paha artışı yaşayarak 90 dolarla doruğa ulaştı. Şimdiki pahası ise 90 dolar civarında. Lakin, dikkat alımlı bir formda son 24 saate nazaran %20’lik yarar yazdırıyor.

BTC Piyasası: Balina Israrcı: Ziyana Karşın Bu Altcoin’leri Topluyor! 1

Telegram’ın yeni cüzdanı TON ağında kullanıcılar için çeşitli avantajlar sunar. Kolay yükleme ve farklı para ünitesi seçenekleri sunan cüzdan, kullanıcılarına kolay altcoin süreçleri vaat ediyor. Cüzdanın dikkat çeken bir öbür özelliği ise TON Space’tir. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, Telegram kullanıcı isimleri aracılığıyla kripto transferleri gerçekleştirebilirler. Altcoin cüzdanı, kullanıcılara tıpkı vakitte bir P2P pazarı sunuyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap