BAD ve ETH Satan Balinalar Bu 5 Altcoin’den İstifliyor!

BAD ve ETH Satan Balinalar Bu 5 Altcoin’den İstifliyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: BAD ve ETH Satan Balinalar Bu 5 Altcoin’den İstifliyor!

BAD ve ETH satan balinaların yaptıkları atılımlar merak konusu. Bilhassa satış sonrası hangi altcoinler’e yönelecekleri merak konusu. Ayrıntılara bakalım.

Büyük oynayan BAD balinası

Lookonchain’in datalarına nazaran, “0x6745” cüzdanı BAD’de başlatıldıktan sonraki 15 dakika içinde atak yapıyor. Buna nazaran üç adres üzerinden 1,395 trilyon BAD satın almak için 7,4 ETH harcadı.

Daha sonra, 225 ETH (414.000 dolar değerinde) elde etmek için 1,92 trilyon BAD sattı. Şu anda balina, yedi cüzdanda 19 milyon dolar bedelinde BAD tutuyor. 19 milyon dolarlık BAD toplam arzın %14,5’ini oluşturuyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: BAD ve ETH Satan Balinalar Bu 5 Altcoin’den İstifliyor! 1

BAD satan balinalar altcoin ARB’ye yöneldi

Lookonchain’e nazaran, son iki gün içinde BAD satan bir balina milyonlarca dolar bedelinde ARB satın aldı. ARB, geçtiğimiz süreç gününde fiyatı %1,72 düştükten yazıyı yazarken 1,14 dolardan süreç görüyor. ARB’nin günlük grafiğinde orta vadeli bir düşüş istikametli teknik bayrağı kelam konusu.

Bir balina son günlerde ceplerini Arbitrum (ARB) ile dolduruyor. On-chain tahlil platformu Lookonchain tarafından paylaşılan bir Twitter gönderisine nazaran, bir balina son iki gün içinde 1,27 milyon ARB satın almak için yaklaşık 1,47 milyon dolar pahasında 800 Ethereum (ETH) harcadı. Kripto para satın alındığında 1,16 dolardan el değiştiriyordu.

BAD balinası  Shiba Inu alıyor

Etherscan izleyicisi tarafından sağlanan datalara nazaran, son 60 dakika içinde balinalar 44 milyar SHIB transfer etmeyi başardı. Bu milyarlarca Shiba Inu, her biri bir milyar ila sekiz milyar SHIB taşıyan 12 süreçle harekete husus oldu. BAD balinaları bu SHIB’leri alıp satarken, bu meme coinlerin birden fazla ya büyük borsalardan çekildi ya da anonim adreslerden cüzdanlarına taşındı.

Ulaş Utku Bozdoğan: BAD ve ETH Satan Balinalar Bu 5 Altcoin’den İstifliyor! 2

43,9 milyar SHIB hareket halinde. Etherscan dataları, iki süreçte beş milyar Shiba Inu’nun bir Crypto.com cüzdanına taşındığını gösteriyor. Ayrıyeten 3,4 milyar SHIB’in Binance kontaklı bir cüzdana gittiğini gösteriyor. Bununla birlikte, OKX, Coinbase ve Binance üzere borsalardan çok daha fazla SHIB çekildi. Etherscan datalarına nazaran, anonim cüzdanlar OKX’ten 3,3 milyar SHIB transfer etti. Ayrıyeten Coinbase’den 2,8 milyar taşıdı. BAD balinaları Binance borsasından 12,4 milyar SHIB’i büyük modüller halinde çekti. Üstte bahsedilen 44 milyar SHIB’in geri kalanı bilinmeyen cüzdanlar ortasında transfer edildi.

LINK balinaların hedefinde

Analist Ali Martinez geçtiğimiz günlerde, oracle ağı Chainlink’in kripto para ünitesi LINK’in fiyat gidişatı hakkındaki niyetlerini paylaştı. ‘X’ (eski ismiyle Twitter) üzerinden Chainlink’in 6,63 ila 6,88 dolar ortasında dayanak gördüğünü yazdı.

Ulaş Utku Bozdoğan: BAD ve ETH Satan Balinalar Bu 5 Altcoin’den İstifliyor! 3

Diğer taraftan 29.000 adresin 2 milyar doların üzerinde 295 milyon LINK satın aldığını vurguladı. LINK stoklamaya istekli balinalar, btcpiyasasi.com olarak baktığımızda 90 milyon doların üzerinde varlık satın alarak Chainlink’in gücünü fark etmiş görünüyor.

EETH balinaları BITCOIN ve UNIBOT topluyor

Hareketi yalnızca BAD balinaları yapmadı. Balinalar ayrıyeten bir meme coin olan BITCOIN ile UNIBOT da topluyor. Lookonchain bilgileri bize bu noktada değişik sonuçlar gösteriyor. Buna nazaran üç ETH balinası değerli ataklar yapıyor.

Buna nazaran 6,528 adet UNIBOT satın almak için 1,3 milyon dolar kıymetinde ETH harcadılar. Ayrıyeten bir öteki balina da 8,43 milyon adet BITCOIN olmak için 632 adet ETH harcadı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap