Ayılar ve Boğalar Bu Altcoin İçin Kapışıyor! Kim Kazanacak?

Ayılar ve Boğalar Bu Altcoin İçin Kapışıyor! Kim Kazanacak?

Paylaş
BTC Piyasası: Ayılar ve Boğalar Bu Altcoin İçin Kapışıyor! Kim Kazanacak?

Ripple, SEC zaferinin akabinde güçlü bir boğa koşusuna şahit oldu. Bununla birlikte, daha sonra piyasadaki negatif hissiyat ile birlikte karlarını geri verdi. Lakin, ayıların güç göstermesine karşı boğalar vazgeçmiş değil. Boğalar ve ayılar altcoin için savaşmaya devam ediyor. Pekala kim kazanmaya dah yakın?

Altcoin fiyat dalgalanmasındaki istikrar bulmaya çalışıyor

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto para piyasası daha evvelki kazanımlarını kaybetti. Mevcut durumda toplam kripto para piyasası bedeli 1,05 trilyon dolara geriledi. Böylelikle, piyasa düşüş eğilimine geri döndü. XRP, piyasadaki daha evvelki atılımlar fiyatlardaki mevcut düşüşle ortadan kalktığı için etkilenen altcoin projelerinin ön saflarında yer alıyor.

Basın vaktinde XRP, son 24 saat içinde %4,15 düşüşle 0,5129 dolardan el değiştiriyor. Bu ortada, XRP boğaları daha evvel epey etkindi. Zira kripto para tüm yararlarını kaybettikten sonra erken süreçlerde %4’e kadar yükseldi. Bariz fiyat düşüşüne karşın, kripto para ünitelerinin süreç hacmi, boğalar ve ayılar ortasındaki aksiyonlarda bir fark olduğunu gösteriyor. Altcoin süreç hacmi de son 24 saat içinde %3,2’lik bir artış gösterdi Böylelikle, hacim 1,418 milyar dolara ulaştı.

BTC Piyasası: Ayılar ve Boğalar Bu Altcoin İçin Kapışıyor! Kim Kazanacak? 1XRP fiyat grafiği

XRP’de ayılar daha avantajlı, ancak…

Kripto analisti Godfrey Benjamin, XRP’nin geleceği için şu değerlendirmeleri paylaşıyor. Görünüm şu anda düşüş eğilimli. Bununla birlikte, alıcılar ve satıcılar ortasındaki hakimiyet gayreti devam ediyor. Bunu kimin kazanacağını izlemeye devam ediyoruz. Lakin, dalgalı bir piyasa olarak, mevcut eğilim ayılar için elverişli durumda. Bununla birlikte, mevcut eğilimin kıymetli olup olmayacağı genel piyasa hassaslığına bağlı.

XRP, Amerika Birleşik Devletleri Menkul Değerler ve Borsa Kurulu (SEC) ile bağlantılı Blockchain ödeme firması Ripple Labs Inc. ortasında devam eden davaya nazaran geleceğinde hafif bir belirsizlik olmasına karşın cazip bir altcoin olmaya devam ediyor. Regülatörün, XRP’nin borsalarda süreç gördüğünde menkul değer olmayan bir varlık olarak ilan edilmesine ait Yargıç Analisa Torres’in kararına karşı Temyiz müracaatında bulunmasıyla birlikte, boğalar uyuşmazlığın yakın gelecekte nasıl sonuçlanacağını bilmek için durumlarını koruyor.

BTC Piyasası: Ayılar ve Boğalar Bu Altcoin İçin Kapışıyor! Kim Kazanacak? 2

Altcoin için ufukta ne var?

Bu ortada, kesim uzmanları XRP’yi turbo motorlar üzerinde oturan ve uzun vadede yükselmeye hazır bir kripto para olarak görüyor. Mevcut XRP kararı şimdilik geçerli durumda. ABD’de son birkaç hafta içinde kripto parayı tekrar listeleyen borsalarda süreç görmeye devam ediyor. Bununla birlikte dava şimdi sona ermiş değil. Bu yüzden, davadaki kritik gelişmelerin altcoin fiyatı üzerinde önemli tesir yaratması beklenen.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap