Ayı Piyasasında En Çok Kazanan 5 Altcoin!

Ayı Piyasasında En Çok Kazanan 5 Altcoin!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Ayı Piyasasında En Çok Kazanan 5 Altcoin!

28 Nisan’dan 5 Mayıs’a kadar süren haftada, Casper (CSPR) ve Rocket Pool (RPL) yeşil tahtada birinci sıralarda yer aldı. Yazının devamında, haftanın en çok kazanan altcoin’lerini, sıradaki direnç düzeyleri ile birlikte bulabilirsiniz.

  1. Casper (CSPR): %11.53
  2. Rocket Pool (RPL): %7.06
  3. Tron (TRX): %5.65
  4. Stacks (STX): %3.24
  5. PAX Gold (PAXG): %3.02

Casper (CSPR), altcoin piyasasının haftalık karlarına liderlik ediyor

CSPR fiyatı, 0,047 dolarlık yatay direnç alanında sıçramasından bu yana yükseliyor. Kırılma, 30 Nisan’da yılın en yüksek düzeyi olan 0,064 dolara yol açtı. Bununla birlikte, sıradaki dirençler hayli güçsüz. Bu da fiyatın yakın gelecekte artış suratını artırabileceği manasına geliyor.

Eğer öyleyse, analist Valdrin Tahiri’ye nazaran bir sonraki en yakın direnç alanı 0,098 dolar olacak. Lakin ralli ivme kaybederse, CSPR fiyatı yine 0,047 dolar bölgesine düşebilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ayı Piyasasında En Çok Kazanan 5 Altcoin! 1

Rocket Pool (RPL), düzeltici fiyat modeliyle gayret içinde

RPL fiyatı, yılın başından bu yana yükselen bir paralel kanal içinde hareket ediyor. Yükselen paralel kanal bir düşüş formasyonudur, yani ekseriyetle bozulmalara yol açar. Ayrıyeten fiyat hareketi, RPL fiyatının modelin alt kısmında süreç gördüğünü ve düşüş eğilimini artırdığını gösteriyor.

Yatay bir takviye alanı ve kanalın dayanak çizgisi tarafından oluşturulan 43 dolarda takviye düzeyleri kesişiyor. RPL fiyatı ondan düşerse, 30 dolara kadar gerileyebilir. Fakat, kanalın orta çizgisini geri alırsa, boğaların sıradaki gayesi 70 dolar olacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ayı Piyasasında En Çok Kazanan 5 Altcoin! 2

Tron (TRX) boğa formasyonundan ayrılıyor

TRX fiyatı, 10 Mart’tan bu yana yükselen bir takviye çizgisinin yanında üst istikamette hareket ediyor. 0,068 dolarlık yatay alanla birleştiğinde bu, yükseliş paterni olarak kabul edilen yükselen bir üçgen oluşturdu.

1 Mayıs’ta fiyat 0,068 dolar bölgesinin üzerine çıkarak üçgenden çıktığını doğruladı. Tüm modelin yüksekliğini kateden bir artış, fiyatı 0,080 dolara yöneltiyor. Öte yandan, 0,068 dolar bölgesinin altında bir kapanış, kırılmanın geçerli olmadığı manasına gelecek. Bu durumda, Tron fiyatı muhtemelen yükselen takviye çizgisinden kırılacak ve 0,060 dolara gerileyecek.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ayı Piyasasında En Çok Kazanan 5 Altcoin! 3

Stacks (STX), altcoin boğalarının gereksinim duyduğu kritik direnci aştı

STX fiyatı 2 Mayıs’ta alçalan bir direnç çizgisinden çıktı. Bu çizgi daha evvel 20 Mart’tan beri yerindeydi. Üst hareket devam ederse, en yakın direnç 1 dolarda olacak. Lakin STX fiyatı direnç çizgisinin altına düşerse bu kırılmanın geçersiz olduğu manasına gelir. Bu durumda, STX fiyatı 0,40 dolara yönelecek.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ayı Piyasasında En Çok Kazanan 5 Altcoin! 4

Pax Gold (PAXG), yeni ATH düzeyini belirlemeye hazır

Yükselen altcoinler listesini bu hafta sonlandıran PAXG fiyatı, 2.020 dolarlık direnç alanının üzerine çıktıktan sonra ATH düzeyine yaklaşıyor. Şu anda fiyat, bölgeyi dayanak olarak doğrulama sürecinde.

Artış devam ederse, bir sonraki en yakın direnç 2.365 dolarda. Bununla birlikte, 2.020 dolarlık alanın altında bir kapanış, 1.910 dolara gerçek bir düşüşe yol açabilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Ayı Piyasasında En Çok Kazanan 5 Altcoin! 5

Btcpiyasasi.com olarak 8 Mayıs haftasına düşüş hazırlanan altcoin’ler bu yazıda yer verdik. Yazım sırasında, Bitcoin’in 29,000 dolar bölgesindeki hareketleri, altcoin piyasasında %1-2 oranında yeşil not sağlıyordu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap