Aya Bakan Altcoin’ler Açıklandı: SHIB ve Bu 8 Altcoin Listede!

Aya Bakan Altcoin’ler Açıklandı: SHIB ve Bu 8 Altcoin Listede!

Paylaş
BTC Piyasası: Aya Bakan Altcoin’ler Açıklandı: SHIB ve Bu 8 Altcoin Listede!

CoinMarketCap (CMC), 31 Aralık 2021’den 6 Ocak 2022’ye kadar toplanan verilere dayanarak Avrupa için “En çok görüntülenen 10 kripto para” listesini yayınladı. Listede meme coin’i Shiba Inu (SHIB) de yer aldı. Ayrıntılar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

En çok görüntüleneler arasında SHIB ilk üçte

Veriler, birçok Avrupalı ​​yatırımcıların, meme coin’lere yatırım yapmak istediğini gösteriyor. Ethereum (ETH) bile aramalarda Shiba Inu (SHIB) tarafından dövüldü. SHIB, ETH’yi geçerek Avrupa’da en çok görüntülenen ilk 3 kripto para olma yolunda ilerlerken, Ethereum 4. sırada yer aldı.

Listedeki diğer iki meme token’i, 5’inci sırada olan Saitama Inu (SAITAMA) ile 6. sıradaki Safemoon (SFM). Yeni doğmuş bir multi-chain tarım deflasyon tokeni olan Multiverse Capital (MVC), Avrupalı ​​yatırımcıların ilgisini çekmede başarılı oldu ve listede en üst sıraya yerleşti. Lider kripto Bitcoin (BTC) ise 2. Sıraya yerleşti. Solana (SOL), Cardano (ADA), Wonderland (TIME), MetaPets (METAPETS) listede yer alan diğer kripto paralar.

BTC Piyasası: Aya Bakan Altcoin’ler Açıklandı: SHIB ve Bu 8 Altcoin Listede! 1

Elon Musk, Şubat 2021’de Dogecoin’e (DOGE) yatırım yaptıktan sonra meme-coin’ler dikkat çekmeye başladı. Elon Musk’ın Dogecoin’e sürekli desteğini gören yeni bir yatırımcı dalgası, aya ulaşan ilk meme coin’i olan Dogecoin’i satın almak için erken davrandı. DOGE için bu boğa koşusu sırasında, çoğu şanslı trader, astronomik kazançlar ve hayat değiştiren getiriler gördükleri için milyoner ve hatta milyarder oldular. Buna alışan kripto traderları, sürekli olarak çılgın kârlar bulmak için yeni yerler arıyorlar. CMC tarafından yayınlanan liste de bu gerçeği gösteriyor.

Elon Musk’ın sektöre dahil olmasının ardından kripto piyasasına giren yeni bir yatırımcı dalgası Crypto.com tarafından toplanan verilerle doğrulanıyor. Verilere göre, dünya çapındaki kripto yatırımcıları, Elon Musk’ın Dogecoin’i tanıttığı sadece beş ayda (Şubat 2021’den Haziran 2021’e kadar) 143 milyondan 221 milyona sıçradı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap