Axie Infinity’de (AXS) hareketlilik başladı!

Axie Infinity’de (AXS) hareketlilik başladı!

Paylaş
BTC Piyasası: Axie Infinity’de (AXS) hareketlilik başladı!

Bir vakitlerin tanınan coin’leri ortasında yer alan Axie Infinity (AXS), son 24 saatte yüzde 22 artış yaşayarak doruğa oturdu.

Kripto endüstirisİnin cümbüş ve oyun tarafında ön plana çıkan AXS, fiyat hareketleriyle gündeme oturdu. Düşen trendini kırdıktıktan sonra inanılmaz bir hacim toplayarak patlama yapan AXS, yüzde 22,13 oranında yükseliş kaydetti. Tıpkı vakitte son 24 saatin en çok kıymet kazanan coin’i olan AXS, hangi fiyatları görebilir?

BTC Piyasası: Axie Infinity’de (AXS) hareketlilik başladı! 1

Axie Infinity (AXS) teknik değerlendirmesi

Oyun projelerinin bilinen isimlerinden olan AXS, uzun bir ortadan sonra patlama yaptı. 4,09 dolar dayanağını test ettikten sonra kısa bir fiyat aralığında git gel yapan AXS, 4,22 dolardan 5,15 dolara iğne attı. Toplamda yüzde 22,13’lük bir artış sergileyen tanınan coin, daha sonra 4,66 dolara kadar gevşedi.

AXS tarafında yükseliş beklentilerinin devam edebilmesi için aşılması gereken direnç noktaları sırasıyla 4,89 – 5,03 – 5,16 ve 5,36 dolardır. Bilhassa de kısa-orta vadedeki müspet görünümün sürebilmesi ismine 4,69 dolar düzeyinde fiyat hareketleri belirleyici olacaktır. Mümkün bir geri çekilmede takviye niteleği görebilecek noktalar ise 4,41 ve 4,09 dolardır. 4,09 doların kaybıyla satış dalgası daha kritik bir boyuta ulaşabilir.

BTC Piyasası: Axie Infinity’de (AXS) hareketlilik başladı! 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap