AVAX Dayanaklı Bu Altcoin Milyonluk Yatırım Topladı!

AVAX Dayanaklı Bu Altcoin Milyonluk Yatırım Topladı!

Paylaş
BTC Piyasası: AVAX Dayanaklı Bu Altcoin Milyonluk Yatırım Topladı!

Avalanche’ın (AVAX) resmi duyurusuna nazaran, Blockchain altyapı startup’ı Movement Labs, başlangıç finansman cinsinde 3.4 milyon dolar topladı. Şirket, bu finansmanın bilhassa Move’un ismini duyurmasına ve geliştirilmesine imkan tanıyacağını belirtti.

Avalanche (AVAX) Subnet teknoloji Movement Labs, dev yatırımcılarla buluştu

Movement Labs, “modüler Move tabanlı Blockchain ağı başlatmak” için başlangıç finansman çeşidinde 3,4 milyon dolar topladığını bildirdi. Move, yılda yaklaşık 4 milyar dolara mal olan hücum vektörleri üzere tekrar girişlere karşı muhafaza sağlar. Bu özelliğiyle birlikte Move, bilhassa gömülü muhafazaları olan bir akıllı mukavele geliştirme lisanıdır. Movement Labs’ın kurucu ortağı Scanlon, “Paralel sürece, dinamik NFT’ler ve güvenlik, Web3’de patlatıyor,” dedi.

BTC Piyasası: AVAX Dayanaklı Bu Altcoin Milyonluk Yatırım Topladı! 1

Yatırımcılar

Bu ortada, finansman çeşidine dao5, Varys Capital, Blizzard Fund ve Borderless Capital dahil oldu. Ayrıyeten birçok melek yatırımcı da tıpta yer aldı. İsimler ortasında bilhassa George Lampeth, Eigenlayer’dan Calvin Liu, Berachain’den Smokey ve Anurag Arjun yer alıyor.

Basın açıklamaları

Movement Labs kurucu ortağı Rushi Manche, Move programlama lisanının akıllı kontrat geliştiricilerine avantajlar sunduğunu belirtti. Bunlar ortasında özel kaynak tipleriyle direkt kripto irtibatı ve süreç script beyanında esneklik var. Ayrıyeten, temel özellikler ortasında on-chain doğrulama ve byte kod güvenlik ayrıcalıkları yer alıyor. Manche ayrıyeten programlama lisanının mahzur olduğu güvenlik meselelerine değindi:

Aynı vakitte yine giriş akınları, DoS atakları, kaynak verimsizlikleri ve derleme süreci sırasında ortaya çıkan kusurlar da dahil olmak üzere Solidity’nin tabiatında olan birçok güvenlik ve performans kusurunu da çözüyor.

Move programlama lisanı avantajları: Altcoin bölümü için neden değerli?

Rushi Manche, Move programlama lisanının akıllı kontrat geliştiricilerine bir dizi avantaj sunduğunu belirtti. Lisana, kripto paralarla direkt etkileşim ve bayt kodu güvenlik ayrıcalıkları üzere özellikler dahildir. Movement-SDK aracılığıyla, şirket, yüksek geçişli modüler Move VM aracılığıyla yatay uyumluluk sunan çerçeve inşa ediyor. Movement Labs, “Yeni protokollerin karşılaştığı soğuk başlangıç sorununu çözen M1, ekosistemini, likiditesini, doğrulayıcı setini ve EVM-geleneksel araçlarını Avalanche (AVAX) konsensusuna içinde yaşatarak yerli olarak başlatır,” açıklamalarına yer verdi.

Movement hakkında: AVAX subnet’leri için neler sağlıyor?

Movement-Labs, Move tabanlı altyapıları ve uygulamaları her ortamda oluşturmak için Movement SDK’nın yaratıcısıdır. Takım, Move kodu yazmadan Move Programlama Lisanının gücünden yararlanmayı sağlayan eserler ve hizmetler geliştiriyor. Birinci sürüm olan M1, L1’i Solidity uyumlu, EVM ve Move likiditesini bağlayan katman olarak tanımlıyor. Bu özellik, yapımcıların kullanıcılara ve likiditeye kolay erişimle özelleştirilebilir ve uyumlu uygulama zincirleri oluşturmalarını sağlar.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap