Avalanche’ta (AVAX) Neler Oluyor? 5 Mayıs 2023

Avalanche’ta (AVAX) Neler Oluyor? 5 Mayıs 2023

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Avalanche’ta (AVAX) Neler Oluyor? 5 Mayıs 2023

Günler sonra tıpkı fiyat aralığından takviye bularak rotasını üst çeviren Avalanche’ta (AVAX) neler oluyor?

Bitcoin’in (BTC) stabil seyretmesiyle birlikte güç kazanan AVAX, kritik bir dayanaktan reaksiyon alarak üst istikametli hareketine başladı. Geçmiş fiyat hareketlerinde de 16,59 dolar düzeyini değerlediren AVAX, ekosistemini sevindirmeye devam edebilir mi?

Avalanche Summit’te Büyük Duyuru!

Barcelona’da bu yıl ikincisi düzenlenen blokzinciri aktifliği Avalanche Summit 2023 etkinliğinde konuşma yapan Togg CEO’su M. Gürcan Karakaş, akıllı aygıta entegre dijital varlık cüzdanının içinde akıllı aygıt pasaportu ile batarya pasaportunun da yer alacağının duyurusunu yaptı. Togg’un, birçok avantajlar sayesinde Avalanche blokzinciri üzerinde oluşturduğu bu yenilik, aygıtın geçmiş bilgilerini, bakım bilgilerini ve değişim süreçlerine dair hertürlü bilgiye anında ulaşmasına imkan sağlıyor.

M. Gürcan Karakaş, Avalanche Summit 2023 etkinliğinde, şirketin USE CASE Mobility terimi etrafında oluştuğunu “Akıllı Cihaz”, “Dijital Platform” ve “Temiz Güç Çözümlerini” söz ederken blokzinciri tabanlı akıllı kontratlarla kullanıcılara nasıl yarar sağlayacakları konusundaki faaliyetlerini belirtti.

Ulaş Utku Bozdoğan: Avalanche’ta (AVAX) Neler Oluyor? 5 Mayıs 2023 1

Avalanche (AVAX) Grafik Analizi

Fiyat hareketinde kritik bir pahadan seken AVAX, geçmiş vakitlerde pek çok kere bu noktadan yükselişe geçmişti. Günler evvel de birebir fiyat aralığına gelen AVAX sırasıyla yüzde 9,50 ve 12,09’luk artış göstermişti. Yeni olarak 17,02 dolardan alıcı bulan AVAX, piyasadan Fud haber gelmediği durumda tekrardan 22 doları hedefleyebilir.

Kripto ekosisteminde önemli bir kitleye sahip olan Avalanche’ın yine canlanabilmesi için AVAX’ta sırasıyla 18,22 – 19,33 – 20,40 ve 22 dolar dirençlerinin kırılması büyük ehemmiyete sahip. Fiyatın düşüş taraflı devam etmesi durumunda ise 15,37 ve 14 dolara düşüşler gözlemlenebilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Avalanche’ta (AVAX) Neler Oluyor? 5 Mayıs 2023 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap