Avalanche (AVAX), Haftalar Sonra O Düzeyde

Avalanche (AVAX), Haftalar Sonra O Düzeyde

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Avalanche (AVAX), Haftalar Sonra O Düzeyde

Mart ayından sonra birebir fiyat bandını yine test eden Avalanche (AVAX), üst istikametli reaksiyon aldı.

Piyasada dolaşan negatif söylentiler, Bitcoin’in (BTC) fiyatını aşağı noktalara çekmişti. Hem BTC’nin hemde Ethereum’un (ETH) sert bir halde düşmesi, altcoin’lerin ayağını kaydırmıştı. İki aydan sonra tekrardan 14,58 dolara gelen AVAX, bu noktadan alıcı bulup rotasını üst çevirmeyi başardı. Şimdilik 15,37 dolar direncinin altında fiyatlayan AVAX, bu kıymeti aştığı vakit daha da sert fiyat hareketleri izlettirebilir.

Avalanche (AVAX) Grafik Değerlendirmesi

Fud haberler, düzenleyiciler ve yeni trendler derken haftalar sonra takviye bandına sarkan AVAX, bu düzeyin tekrardan üstüne atıp Avalanche ekosistemine biraz da olsa inanç verdi. 14,53 dolara temas ettikten sonra rotasını üst taraflı çeviren tanınan coin, budesteğiaşağıyönlükırmasıdurumunda 13,92 ve 12,04 dolara kadar düşebilir.

Kripto paralar topluluğunda büyük bir kitleye hitap eden Avalanche, yine atağa kalkabilmesi için AVAX’ta sırasıyla 18,22 – 19,33 – 20,40 ve 22 dolar dirençlerinin aşılması, büyük yükselişler için takip edilebilir. BTC’nin bedel kaybetmesi yada Avalanche ekosisteminden gelebilecek negatif haberler şartında ise sırasıyla 14,53 – 13,87 ve 12,04 dolara düşüşler takip edilebilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Avalanche (AVAX), Haftalar Sonra O Düzeyde 1

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap